"Pytanie na śniadanie". Jarosław Jakimowicz poprowadzi telewizję śniadaniową! Kontrowersyjna decyzja TVP

Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym programu "Pytanie na śniadanie Extra"! Aktor z "Młodych wilków" zasłynął kontrowersyjną wypowiedzią o Antonim Macierewiczu. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Jarosław Jakimowicz, gwiazda głośnego filmu "Młode Wilki", zostanie nowym prowadzącym programu "Pytanie na śniadanie Extra"! Jest dość kontrowersyjna decyzja z uwagi na ostatnie kontrowersyjne wypowiedzi aktora.

Kolejna wpadka w programie. Ekspertka została wyproszona ze studiaZobacz więcej

W trakcie programu "#Jedziemy" na antenie TVP Info Jakomowicz dziękował bowiem Antoniemu Macierewiczowi, politykowi PiS i marszałkowi-seniorowi w obecnej kadencji Sejmu:

Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony

Teraz Centrum Informacji Telewizji Polskiej ogłosiło, że aktor będzie prowadzącym poniedziałkowego wydania programu "Pytanie na śniadanie Extra", który emitowany jest tuż po głównym wydaniu, czyli o godzinie 11:10. Jakimowicz nie odwołał swojej wypowiedzi o Antonim Macierewiczu i zapewnił, że drugi raz zachowałby się tak samo. Jednocześnie kategorycznie zaprzeczył, jakoby to właśnie jej zawdzięczał swoją pracę w programie TVP.

Jarosław Jakimowicz będzie niedługo świętował 25-lecie swej pracy artystycznej. W 1995 roku miały swoją premierę dwa pierwsze filmy, w których zagrał - "Tato" i "Nic śmiesznego".

Jarosław Jakimowicz ostro o twórcach "Młodych Wilków"

Komentarze

Skomentuj
 • Alon (gość)

  No i wzięli ofiarę do tv, desperaci.

  26.01.2020 13:50
 • Łukasz (gość)

  Chłop musiał mieć nóż na gardle... Nie ma się co śmiać...

  06.01.2020 20:53
 • Johny (gość)

  Wystarczy się pochylić gdy Pan Macierewicz się odwróci i spuści portki w dół i...masz chlebek z pytania na śniadanie. Książkowy przykład że niektórym pieniążki nie śmierdzą.

  19.11.2019 17:14
 • Paweł (gość)

  Dobra decyzja to policzek dla tęczowych.

  19.11.2019 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×