"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi gospodarzami programu! Zastąpią inny ekranowy duet

Duże zmiany szykują się w ekipie "Pytania na śniadanie" jesienią. Jak donosi jeden z tabloidów posadę w śniadaniówce zdobyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Aktorka i popularny prezenter zastąpią inny ekranowy duet. Kogo jesienią zabraknie w ekipie "Pytania na śniadanie"?

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi gospodarzami "Pytania na śniadanie"

W niedzielę (24.08) Fakt poinformował, że jesienią widzów "Pytania na śniadanie" powita nowy duet prowadzących. Gospodarzami śniadaniówki zostali właśnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Z programem będzie musiała pożegnać się za to inna para. O kogo chodzi?

Monika Janowska krytykuje Marcelinę Zawadzką za pracę w TVP. Padły mocne słowa!Zobacz więcej

Gwiazda "M jak miłość" i prezenter mają zastąpić inny ekranowy duet. Tabloid donosi, że pracę w TVP straciła Tamara Gonzalez Perea, znana także jako Macademian Girl i Roberta El Gendy. O zwolnieniu mieli dowiedzieć się w miniony piątek.

Sprawę na Instagramie zdążyła już skomentować Tamara Gonzalez Perea. Zapytana o to, dlaczego nie zobaczymy jej już w programie odparła:

Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - stwierdziła Tamara.

Przypominamy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potkali się już na planie programu "Czar par". Aktorka była jedną z jurorek show, które prowadził Maciej Kurzajewski. Z okażą się zgranym duetem "Pytania na śniadanie"? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Szkoda (gość)

    Nie będę oglądałam tego programu, Nowicki miał rację Cichopek to miernota, szkoda że profianalistow zastępuje się nieudaczniakamki

    03.09.2020 13:34
  • jula (gość)

    Najlepszy duet Marzenka i Tomek oraz Małgosia i Aleksander, lubie też bardzo Tomka który był w parze z Marcelina ale póki co Marcelina tez zawieszona.Nie podoba mi się prowadzenie Idy.

    26.08.2020 22:59
  • Iga (gość)

    Śmiech na sali...!!!!!!!

    26.08.2020 21:15
  • Burbon (gość)

    Ta zamiana " to zły ruch" p.Cichopek jest serialową "aktorką" i niech tam pozostanie .Jeśli chodzi o red.sportowego p.Kurzajewskiego to już przesadza z tym "parciem na szkło" Pewnie w red. sportowej jest duża konkurencja i trzeba "dorobić".Gość "rozmienia się na drobne" i jest od wszystkiego, ale jego wybór.A, pozbycie się takiego duetu prowadzących to "strzał w kolano" zresztą kolejny

    26.08.2020 17:27
  • Jaga z Poddębic (gość)

    Super. Lubie Kasie od lat. Choć Rogalska zawsze będzie najlepsza, ale ta Ida ? - sztuczne monstrum

    26.08.2020 17:07
  • DD (gość)

    Powinna byc Kurzajewska ktora po rozwodxie ma parcie na szklo i Kurzajewski.

    26.08.2020 17:03
  • Jagoda (gość)

    Bardzo dobrze się stalo ale taka wymiana porazka

    26.08.2020 16:40
  • Mała (gość)

    Robert był najlepszym prowadzącym i go zmieniaja??!! Masakra jakaś. Nie no jeszcze lepsza wzięli ha ha Ha Cichopek - masakra . Tamara się nie nadawała do tej roli ale Cichopek to raczej nie ta gra

    26.08.2020 16:23
  • Marlin (gość)

    Tylko nie Cichopek sztuczna lala pełno jej wszędzie.nie oglądam już M jak... Przestanę oglądać też P na Ś.TYLKO NIE ONA ile można ją ogladac

    26.08.2020 11:46
  • Tobiasz (gość)

    Pani Cichopek jest aktorką?

    26.08.2020 09:35
  • Payl (gość)

    Skoro tak często wymienia się prowadzących, to znak, że coś nie idzie.....wszystko robione na siłę....Nie lubię tej telewizji.....jedna wielka katastrofa......

    26.08.2020 08:20
  • Nicol (gość)

    Dobrze że wymieniają Tamare na Kasie. Tamara sobie nie radziła. Jej wypowiedzi były beznadziejne. Czasem wydawało się że nie wie co mowi. A jej jej ubrania były bardzo wyzywajace. Najbardziej to Roberta szkoda. Bardzo fajny człowiek.

    25.08.2020 22:39
  • Marcelinka (gość)

    Moim zdaniem Kurzajewskiego to już z lekka za dużo, a co za dużo to niezdrowo. Ale ktoś tak zadecydował więc niech się wykażą. Do Kasi absolutnie nic nie mam :)

    25.08.2020 20:22
  • Biedronka (gość)

    O masakra, no ale czego się nie robi dla kasy. Ta para się tam nie nadaje ,będę oglądać tylko Rogal Kamel 😁

    25.08.2020 17:17
  • redi (gość)

    a mąż Pani Cichopek będzie zapowiadal pogodę ?

    25.08.2020 14:08
  • Hac4ak (gość)

    JA także uważam, że to ogromny błąd! Tamara i Robert byli świetnymi prowadzącymi!

    25.08.2020 13:19
  • Mika (gość)

    Pan kurzajewski jak najbardziej

    25.08.2020 11:32
  • Gosik (gość)

    Nie podaba Wam się ?Nie oglądać. Przestańcie obrażać ludzi.

    25.08.2020 10:45
  • Były już widz (gość)

    Tamara w porównaniu z Marcelina jest przynajmniej elokwentna, umie rozmawiac z ludźmi i splantować ich wypowiedź. Nie lubię i dlatego już nie oglądam jak prowadzi Ida. Uważam, że jest pyszna i zarozumiała. Ale ROGAMEL zauważam za NAJLEPSZY I NAJSYMPATYCZNIEJSZY DUET. Marzena powinna dostawać Telekamerę każdego roku i w każdej dziedzinie!, bo jest naturalna i profesjonalna oraz przesympatyczna.

    25.08.2020 06:39
  • Magda (gość)

    To już totalna przesada. Tamara była tak jak Rogalska mądra i elegancka kobieta na poziomie. Czekałam tylko kiedy pojawi się na ekranie. Uwielbiam je. Kiedy odeszła Zawadzka wreszcie można było odetchnąć od głupich, pustych zachowań a tu nagle taka rewolucja. Przychodzi jeszcze gorsza Cichopek. I ten jej sztuczny uśmiech!!! I do tego Kurzaj, to nonsens...NONSENS. Tego programu nie da się obejrzeć a już na pewno nie 4 godziny.

    25.08.2020 00:05
NowszeStarsze