"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek już pogodziła się z Marcinem Hakielem i docenia starania tancerza. „Cieszę się, że Marcin…”

Katarzyna Cichopek obecnie nie narzeka na brak zajęć. Z kolei Marcin Hakiel korzystając z uroków wakacji, postanowił zabrać ich dzieci na wycieczkę na drugi koniec świata. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka postanowiła docenić starania tancerza, który chce pokazywać świat ich pociechom.

Multimedia

Około trzech miesięcy temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa, media uważnie śledzą ich poczynania. Okazuje się, że zarówno aktorka, jak i tancerz, pomimo rozstania, nie żywią do siebie urazy i starają się utrzymywać między sobą poprawne relacje. Potwierdzają to m.in. ostatnie słowa Katarzyny Cichopek w niedawno udzielonym wywiadzie.

Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty HerbuśZobacz więcej

Katarzyna Cichopek docenia starania Marcina Hakiela

Dla Katarzyny Cichopek tegoroczne wakacje są wyjątkowo pracowite. Na ten moment pracuje ona aż na trzech planach jednocześnie - "M jak miłość", "Pytaniu na śniadanie" i "You Can Dance - Nowa Generacja". Z kolei jej wkrótce były mąż przebywa obecnie na urlopie. Korzystając z okazji, Marcin Hakiel postanowił zabrać ich dzieci na wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Aktorka w ostatnio udzielonym wywiadzie nie kryła radości z faktu, że ojciec jej dzieci chce pokazywać im świat. Pomimo dzielącej ich na ten moment odległości, utrzymuje ona z rodziną regularny kontakt. Wyraziła również swoją wdzięczność pod adresem męża, dodając, że nie obawia się o ich bezpieczeństwo, gdyż znajdują się obecnie pod najlepszą opieką.

Oczywiście, że się kontaktuję, ale jestem spokojna. Są ze swoim tatą, wiem, że świetnie się bawią i to jest dla mnie najważniejsze. Oczywiście znam szczegóły wyjazdu, bo to są moje dzieci i muszę wiedzieć, gdzie się znajdują i co będą mniej więcej robiły, natomiast oczywiście jest też spontan i nie da się wszystkiego zaplanować. Jesteśmy w stałym kontakcie z dzieciakami i cieszę się, że mogą zwiedzać świat [...] Dla mnie to jest naprawdę wielka wartość, którą, mam nadzieję, ja im trochę zaszczepiłam, bo od zawsze podróżowaliśmy i cieszę się, że Marcin teraz kontynuuje naszą rodzinną tradycję - wyznała aktorka w rozmowie z serwisem pomponik.pl.

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek stanęła w obronie swoich dzieci i rodziców! Aktorka wydała oświadczenie: "STOP"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×