"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwyciła w kreacji! Ten dekolt wywołał lawinę komentarzy!

Katarzyna Cichopek ostatnimi czasy nie ma lekko - gdzie się nie pojawi i czego by nie zrobiła, natychmiast jest to komentowane i oceniane. Nie inaczej stało się w związku z nagraniem spotu promocyjnego dla TVP, w którym jako współprowadząca "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Cichopek wzięła udział. Jej kreacja, skądinąd przepiękna, wywołała lawinę komentarzy! Wszystko przez... dekolt!

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali opinię publiczną o swojej decyzji, by zakończyć po niespełna dwóch dekadach swój związek, oboje nie schodzą z pierwszych stron gazet i portali. Zamieszanie wokół nich nie cichnie - najpierw Marcin Hakiel podsycił plotki, udzielając Aleksandrze Kwaśniewskiej wyjątkowo szczerego wywiadu, a chwilę potem wybuchła kolejna "bomba". Okazało się bowiem, że nagrano prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i jej kolegi z pracy, Marcina Kurzajewskiego!

Agnieszka udzieliła pierwszego wywiadu! "To inaczej wyglądało, niż to było powiedziane"Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek zachwyca w kreacji i kusi dekoltem

Minęło już jednak nieco czasu od tych wydarzeń. Wydaje się, że Katarzyna Cichopek stara się nie przejmować problemami, skupiając na urządzeniu nowego lokum oraz zawodowych projektach, w które jest zaangażowana. A tych nie brakuje - wszak jest aktorką, pełnoprawną influencerką oraz prezenterką tzw. śniadaniówki.

Plotki, jakoby miała się pożegnać z pracą prowadzącej "Pytanie na śniadanie" okazały się wyssane z palca. Aktorka nie zwalnia tempa! Jej ostatnia aktywność wywołała lawinę komentarzy. Wszystko za sprawą kreacji, którą Katarzyna Cichopek wybrała na nagrania spotów promocyjnych TVP. Prezenterce towarzyszy na nagraniach zespół Pectus.

Aktorka zdecydowała się na kreacje w kolorze ciemnej zieleni, z dość pokaźnym dekoltem. To właśnie ów dekolt wywołał lawinę komentarzy i reakcji!

Zobacz jak wygląda Katarzyna Cichopek!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Jasne wnętrza, duże okna i imponujący żyrandol. Tak mieszka Katarzyna Cichopek! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×