"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zaliczyła nieudany debiut na wizji? Widzowie są podzieleni!

Katarzyna Cichopek dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". U jej boku zobaczymy Macieja Kurzajewskiego. Para zadebiutowała już w nowej roli. Jak wypadła? Widzowie są dzieleni.

Multimedia

Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"

Nowa para prowadzących "Pytanie na śniadanie" - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski - poprowadzą pierwsze wydanie we wrześniu, ale widzowie mogli już zobaczyć, jak sprawdzają się w nowej roli. Wszystko dzięki temu, że pojawili się niespodziewanie, zastępując na chwilę prowadzących tego dnia Idę Nowakowską i Łukasza Nowickiego.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie nową parą prowadzących. Jak wyglądał ich debiut?Zobacz więcej

Kiedy Cichopek i Kurzajewski przejęli role gospodarzy programu, widzowie komentowali w sieci to, co działo się na ekranie. Wielu z nich nie ukrywało, że duet, z którego TVP zrezygnowała - Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy - podobał im się dużo bardziej.

"Pani Tamara i Robert bardzo dobrze prowadzili program. Po co ta zmiana?" - czytamy. "Zdecydowanie wolałam Tamarę i Roberta... jakoś ta nowa para totalnie mi nie pasuje; kiepska decyzja... dobrze, że są pozostałe pary", "Szkoda ze niestety w takich okolicznościach stała się pani częścią tego programu, mam na myśli odejście Tamary-profesjonalnej w każdym calu prowadzącej..." - napisali kolejni Internauci. Warto jednak zauważyć, że są także przychylne Kasi i Maćkowi komentarze, np.: "Najlepszy prezenter i wspaniała tancerka i aktorka. Duet idealny" czy "Fajnie będzie Cię poznać w nowej roli, już nie mogę się doczekać". Czy nowa para zyska sympatię widzów?

Robert El Gendy ma żal do Tamary Gonzalez Perea? Wróci do śniadaniówki TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Po programie ,, postaw na milion ,, przestalem ja ogladac! I to ciagle suszenie zebow. (gość)

    Jw

    31.01.2021 21:26
  • Irens (gość)

    Dostają tyle pieniędzy pieniędzy nie płaca na przyszła emeryturę a gdy przyjdzie czas emerytury płaczą ,ze maja najnizsza

    23.09.2020 09:21
  • Noni (gość)

    Miły uśmiech jest sympatyczny gdy mijasz kogoś na ulicy itp. w takim programie prowadzonym przez Panią Kasię zabrakło mi kilku pytań do gości które dotyczyły tematu a które powinna zadać Pani Kasia .Niestety nie zadała .....niedosyt to jednak b wazne by być dociekliwym i jednocześnie wychwycić z tematu te wątki które interesują widzów .Uśmiech tego nie załatwi.

    07.09.2020 19:29
  • Maria (gość)

    Chyba przestanę oglądać pytanie na śniadanie,kiedy prowadzić będzie Cichopek.Fatalna

    07.09.2020 12:39
  • OSA (gość)

    5 tyś za odcinek. A durne Polaczki płacą za to abonament mimo że sami robotę tracą

    03.09.2020 09:29
  • Olaf (gość)

    Kurzajewski ok ale Cichopek nie zniosę. Zawsze udawała ekspertkę od ćwiczeń, wychowywania dzieci itd a tak naprawdę zawsze cuchnęło amatorką. Ibisz przy niej tylko się upokarzał. Ostatni raz oglądam pytanie na śniadanie.

    03.09.2020 09:27
  • ABCDE (gość)

    Oj Kaska a pracuj w swoim zawodzie daj sobie spokoj z Telewizja ot "gwiazdy" a propo Gwiazdy sa na NIEBIE!!!!

    02.09.2020 21:49
  • inka.de (gość)

    K. Cichopek? Juz zapomnieliscie jak naigrywala sie z jej "talentu" niezapomniana s.p. Maria Czubaszek? Brak celnej krytyki rozzuchwala niektorych celebrytow i daje im poczucie nieuzasadnionej slawy. A Pan Kurzajewski, wiadomo, klasa sama w sobie.

    02.09.2020 14:59
  • A czemu nie (gość)

    ja tam ja lubię

    02.09.2020 13:34
  • Kasia (gość)

    Pani Tamara ma wadę wymowy i popełnia dużo błędów językowych dobrze, że już nie promuje takiego poziomu językowego. W przestrzeni publicznej dbajmy o poprawność naszego języka ojczystego.

    01.09.2020 23:01
  • Mariola (gość)

    Jak można takie pieniądze płacić w Telewizji państwowej !!! Co mają myśleć o tym pracownicy służby zdrowia nie mówiąc o np sanepidzie .

    01.09.2020 22:02
  • Maria (gość)

    Widzowie powinni wybierać i proponować a nie sympatie i antypatie dyrektorów znajomości przepychanki koneksje towarzyskie cały czas tak jest nie sympatyczne przepychanki.

    01.09.2020 21:51
  • Zadowolona (gość)

    A ja sie ciesze,ze jest nowa Para prowadzaca "Pytanie na sniadanie". Pani Tamara Gonzalez Perea nie umiala prowadzic tego programu,byla sztuczna i probowala nasladowac innych prowadzacych,mylila sie czesto.

    01.09.2020 21:02
  • Oburzona (gość)

    Nie obchodzi mnie kto prowadzi pytanie na śniadanie, ale oburzona jestem że tyle pieniędzy rząd płaci prowadzącym. 5 tysięcy za 4 godziny pokazania się i czegoś tam powiedzenia? TO Cichopek, a ile bierze p. Rogalska, p. Kamel, bo podobno Kurzajewski 10 tysięcy ma dostawać i to wszystko dla nich z pieniędzy podatników. Ja chce aby moje pieniądze zasiliły budżety ludzi biednych zarabiających 2000 zł miesięcznie,a nie osób i tak już bogatych.

    01.09.2020 10:27
  • Zenada (gość)

    Profesjonalisci? Ci sie szanujacy odeszli z tej pseudo telewizji Kurskiego za nasze cuezkie pieniadze! W TVO PIS zostaja tylko ci ktorzy boja sie powiedziec wlasne zdanie. Zenada

    01.09.2020 06:44
  • zniesmaczona (gość)

    Cichopek, po co, dlaczego? Napewno nie przyciągnie widzów! Robert profesjonalista, sympatyczny, czemu takie decyzję. Ja osobiście przestaje oglądać PŚ

    31.08.2020 23:06
  • Mama (gość)

    Kobieto gdzie jest poszanowanie do siebie samej .Ogarnij się i weż się za to co potrafisz najbardziej. WSTYDU NIE MASZ SAMA ZREZYGNUJ.

    31.08.2020 23:00
  • Marek (gość)

    Ta Pani nie ma w tym kierunku ani wiedzy ani predyspozycji. CZY NIE MA JUŻ NORMALNYCH LUDZI DO TEJ PRACY.WSTYD.

    31.08.2020 22:57
  • Wstyd! (gość)

    Pania Kasie lubilam z serialu do momentu kiedy ja przypadkiem spotkalam na wakacjach... Nos do gory,oczami przewraca,a na zywo niespecjalnie atrakcyjna(nie zrobiona) Wstyd ze w takiej "telewizji"

    31.08.2020 22:33
  • Stania (gość)

    Nie podobami się ani Cichopek ani kurzajewski.Dlaczego w tej telewizji ciągle zmiany. ? Co ta Cichopek w ogóle tam robi ?nie chce jej oglądac.

    31.08.2020 20:58
NowszeStarsze