"Pytanie na śniadanie". Kolejna wpadka Idy Nowakowskiej! Co się stało w programie na żywo?

Ida Nowakowska zaliczyła niezłą wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca program próbowała jeszcze uratować sytuację. Udało się jej?

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" - wpadka Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki prowadzili "Pytanie na śniadanie" w piątek, 21 lutego. Jednym z tematów poruszanych w programie był "Pierwsze tygodnie macierzyństwa - pokochaj swoje ciało", a gośćmi były ginekolog Magdalena Grochecka, mama Magdalena Tereszczuk oraz blogerka i mama Anna Szczypczyńska.

Zachęcając do dyskusji, Ida Nowakowska zacytowała jeden z wpisów z Instagrama, którego autorką miała być Anna Szczypczyńska. Kiedy prowadząca poprosiła o komentarz do tego postu, zdezorientowana blogerka przyznała, że to nie jest jej wpis.

– Naprawdę?! Przepraszam najmocniej, taką dostaliśmy informację - zaczęła tłumaczyć Nowakowska.

– Moja córka ma 4 lata i nie jestem mamą Rysia - wyjaśniła blogerka, na co Magdalena Tereszczuk wtrąciła: – Ja jestem mamą Rysia.

Kolejna wpadka w programie. Ekspertka została wyproszona ze studiaZobacz więcej

– To twój wpis – stwierdziła z ulgą Ida Nowakowska.

– Ale to też nie jest mój wpis - wyjaśniła druga z mam.

– Przepraszam najmocniej, taką dostaliśmy informację. Może możecie do tego jakoś się odnieść? - wybrnęła Ida Nowakowska.

Czy Ida uratowała niezręczną sytuację?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zuza (gość)

    Ta Ida wzięła się znikąd , ma jakieś znajomości? Znikąd i już wszędzie jest gwiazdą? Bo wróciła z zagranicy? Nie umie prowadzić żadnego programu na żywo

    25.03.2020 23:05
  • Ataeb (gość)

    Do najinteligentniejszych to ona nie należy A te jej miny Jak można w ogóle zatrudnić kogoś takiego do prowadzenia programu Ani to wypowiedzieć się nie potrafi często nie na temat

    29.02.2020 11:40
  • Misia (gość)

    Skąd oni ja wytrzasnęli?? Jest tragiczna wszędzie, dziecinna i glupiutka

    23.02.2020 11:47
  • Ele (gość)

    W KIDS POLAND JEST TRAGICZNA. NIE ROZUMIEM JEJ OBECNOŚCI W TYM PROGRAMIE PO CO ONA TAM JEST.

    23.02.2020 11:08
  • anna (gość)

    pani Ida nie nadaje sie do tv niestety

    22.02.2020 22:28
  • Nic dziwnego (gość)

    Nic dziwnego skoro w roli prowadzących zatrudnia się modelki, tancerki zamiast rzetelnych dziennikarzy. Na Facebooku PnŚ jest mnóstwo niepochlebnych wpisów na temat Idy, ale widocznie nikt ich nie czyta albo nie bierze pod uwagę. Prywatnie to pewnie pozytywnie zakrecona kobieta ale zwyczajnie nie nadaje się do telewizji, zwłaszcza na żywo. Zachowuje się infantylnie, za dużo gestykuluje, ma bardzo ograniczony zasób słownictwa i wielu słów używa w niewłaściwym kontekście. Kiedyś podobnie było z Marcelina, ale widocznie poszła na jakiś kurs czy szkolenie i lepiej się ja już ogląda.

    22.02.2020 16:19
  • Ewa (gość)

    Pani Ida na antenie zachowuje się jakby to ona w tym programie była najważniejsza,a to przecież zapraszani goście są ważni.Jej śmiech,miny i ogólnie zachowanie są bardzo denerwujące.Nie dorasta do pięt swoim kolegom prowadzącym program.

    22.02.2020 14:37
  • Asia (gość)

    Pani Ida jest bardzo denerwujaca,jak ona jest to nie ogladam i mi trochę szkoda bo lubie pana Łukasza

    22.02.2020 11:21
  • Ewa (gość)

    Errare humanum est, czyli mylić się jest rzeczą ludzką, a na dodatek umieć się przyznać i z klasą wybrnąć!!!!! Pani Ido, bardzo Panią lubię.

    22.02.2020 09:19
  • Amanda (gość)

    Ja uwielbiam duet Marzena i Tomek

    22.02.2020 09:00
  • Ela (gość)

    Nie lubie Rogalskiej i Kammela jak prowadza program to wylaczam natychmiast

    21.02.2020 22:32
  • Anna57 (gość)

    Ida wyskakuje już z każdej szafy,jejgłupawy śmiech i żenujące wypowiedzi i rozmowy z gośćmi do złudzenia przypominają Monikę R . Tej prowadzacej już dziekujemy!!!

    21.02.2020 22:25
  • . (gość)

    Hahah każdy ma prawo się pomylić więc nie rozumiem ludzi którzy uważają ją za "durną, ej co z Wami nie tak? To bardzo mądra kobieta, pewnie nawet mądrzejsza od takich ludzi jak Wy. Także serio, wrzućcie na luz, bo każdy każdy jest tylko człowiekiem ;))

    21.02.2020 21:43
  • Fanka (gość)

    Zdecydowanie wole Tomka Kmela i Rogalska.

    21.02.2020 21:05
  • Andrzej58 (gość)

    Bardzo sympatyczna pomyłka, wybrnęła z gracją

    21.02.2020 19:27
  • Joanna (gość)

    Ale i wpadka jezuuu

    21.02.2020 19:13
  • Matrix (gość)

    Ta Idą jest tak durna że aż się nie chce tego oglądać. Nie ma jak duet rogamel 😊

    21.02.2020 16:05