"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska posłała synka do szkoły klasztornej. Rozwiedziona dziennikarka twierdzi, że jest "konserwatywna"

Dziennikarka TVP Info oraz "Pytania na śniadanie" ma jedno dziecko, syna Maksa. Siedmiolatek poszedł do pierwszej klasy. Mama wybrała dla niego... szkołę klasztorną.

Multimedia

Małgorzata Opczowska posłała synka do szkoły klasztornej

Od dwóch lat Małgorzata Opczowska jest prezenterką TVP. Pojawia się w TVP Info i współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Jest rozwódką. Dwa miesiące temu ponownie wyszła za mąż, za starszego o 23 lata kolegę z prazy, Jacka Łęskiego. Siedmioletniego syna Maksymiliana posłała do płatnej szkoły klasztornej pijarów. Decyzję tę dziennikarka tłumaczy wyznawanymi przez siebie i męża wartościami.

Małgorzata Opoczowska miała wypadek na planie śniadaniówki! Gwiazda TVP doznała poważnej kontuzjiZobacz więcej

Jestem konserwatywną mamą i chcę wychowywać dziecko w zgodzie z takimi wartościami, jakie sama miałam w domu. Cenię dyscyplinę i rzetelność. Cieszę się, że Maksio zaczyna dzień od modlitwy, chodzi w mundurku, tak jak inne dzieci i że nikt tam nie przynosi telefonów do szkoły - powiedziała w rozmowie z "Rewią".

Prawdopodobnie Max chodzi do Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego. Pracują tam aż trzy psycholożki, terapeutka i logopeda.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×