"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej. Co z Marceliną Zawadzką? Tomasz Wolny wyjaśnia

Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka zajęła miejsce Marceliny Zawadzkiej u boku Tomasza Wolnego. Czy Miss Polonia 2011 do prowadzenia śniadaniówki już nie wróci? TVP wyjaśniła sprawę widzom "Pytania na śniadanie".

Multimedia

Marcelina Zawadzka musi uporządkować swoją sytuację prawną. Prokuratura zarzuca pięknej modelce m.in. udział w grupie obracającej fałszywymi fakturami VAT. To dlatego Marcelina Zawadzka na razie nie wróci do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Już wiadomo, że u boku Tomasza Wolnego pojawi się nowa prowadząca.

Mowa o Małgorzacie Opczowskiej, która zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" we wtorek, 13 października.

Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani Pytacie, co z Marceliną? Włączcie Dwójkę o 7.55 - wyjaśnimy. Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie - Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów! - czytamy na profilu programu mediach społecznościowych.

Premiera 2. edycji przesunięta? Show z udziałem seniorów może nie wrócić!Zobacz więcej

Marcelina Zawadzka musi uporządkować swoje sprawy prywatne

Widzowie domagali się jednak wyjaśnienia, co się dzieje z Marceliną Zawadzką. Sprawę wyjaśnił Tomasz Wolny.

Dzień dobry. Tomasz Wolny i Małgorzata Opczowska. No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry - poinformował Tomasz Wolny.

Kim jest Małgorzata Opczowska?

Małgorzata Opczowska związana jest z Telewizją Publiczną od 13 lat. Do "Pytania na śniadanie" przeszła z TVP Info. Wcześniej pracowała w TVN, gdzie prowadziła m.in. "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę" oraz "Manię grania".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Nie ma jak Pani Marcelina Zawadzka. Bez niej to nie to samo.

    02.01.2021 20:00
  • Basia (gość)

    Kiepska ta pani Małgosia tylko ona chciałaby mówić w pytaniu na śniadanie do tego jeszcze ubiera się w stroje wieczorowe jak na kolację w hotelu.

    26.10.2020 06:46
  • Mimi (gość)

    Pani Małgosiu proszę nie wchodzić Panu Tomkowi w słowo. Jest to irytujące. Momentami mam wrażenie że chce Pani P. TOMKA przekrzyczeć.

    24.10.2020 10:40
  • Zosia (gość)

    Pani Małgosia, bardzo mi się podoba. Pokazała klasę, właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Małgosiu, proszę się nie przejmować bzdurnymi wpisami, osób złośliwych.Wielki szacunek Pani Małgosiu. A odnośnie p. Marceliny, nigdy mi nie odpowiadała. Coś takiego miała w sobie, co mi nie pasowało.

    14.10.2020 23:15
  • kasia olszewska (gość)

    Bardzo dobrze Pani zadebiutowała w PNŚ, gratuluję, nie ma co się przejmować krytyką bo ludzie chyba z zazdrości to robią. Mi się bardzo program podobał.

    14.10.2020 14:32
  • irena (gość)

    ludzie czego wy chcecie od pani Małgorzaty to wspaniała prowadząca i pasuje do tego programu wy sami nie wiecie o co wam chodzi

    14.10.2020 11:29
  • Nie wiem... (gość)

    Tragedia, koszmarnie ubrana i sztuczny uśmiech...

    13.10.2020 18:47
  • Oglądająca (gość)

    Marcelina Zawadzka znacznie lepiej pasowała do prowadzącej. Pani Małgosia ładna kobieta, ale jakoś mało naturalnie prowadzi program. Faktem jest że to początek, każdy kiedyś się uczy. Kasia Cichopek lepiej sobie poradziła. Powodzenia

    13.10.2020 15:21
  • Barbara (gość)

    Straszne gadatliwa,uroda to nie wszystko.czas pokaze.

    13.10.2020 15:13
  • Hala (gość)

    Ani błyskotliwa,ani ładna,anorektyczka

    Nie przysporzy programowi oglądalności.Już ja na pewno nie będę oglądać, zaciekawiona"Pytani em na śniadanie",gdy ta anorektyczka będzie prowadzącą,chyba że że .względu na sympatycznego i profesjonalnego Pana Wolnego

    13.10.2020 14:26
  • Ja-ga (gość)

    Nieciekawa ta nowa prowadząca pod każdym względem ,przy niej program stał się nieciekawy.Tylko p. Wolny-profesjonalista "trzyma" ten program

    13.10.2020 13:48
  • Ola (gość)

    Fatalny wybór

    13.10.2020 13:18
  • basia (gość)

    To pomyłka, prezentuje się fatalnie Co prawda Marcelina nie należała do błyskotliwych, ale prezentowała się znacznie lepiej. Panie Tomaszu, może Pan coś zasugeruje producentom, za grosz wyobraźni gustu

    13.10.2020 12:58
  • basia (gość)

    To pomyłka, prezentuje się fatalnie Co prawda Marcelina nie należała do błyskotliwych, ale prezentowała się znacznie lepiej. Panie Tomaszu, może Pan coś zasugeruje producentom, za grosz wyobraźni gustu

    13.10.2020 12:58
  • Maria (gość)

    Co wy ludzie pie...cie farmazony,pani Małgosia to profesjonalistka.Jedynie lepsza to Marzenka,a tak po za tym ta reszta niech sié uczy od niej.Co wy chcecie od tej jej sukienki? Nie podoba wam sié?To skòrzana sukienka ,a nie na bal .Znacie się jak kura na pieprzu!!! Cieszę się że nie ma tej Marceliny,ona to dopiero wymądrzała się i przerywała Tomkowi.Ta jej tkliwość i wylewność mnie irytowała!!Taka wylewająca się poza ramki.Nie ,nie niech nie wraca!!! Pani Małgosia jest super !!! A wy się nie znacie!!!

    13.10.2020 12:56
  • El..... (gość)

    W dzisiejszych odcinku wyglądała jakby była anorektyczką, może to wina ubrania.

    13.10.2020 12:10
  • Observer (gość)

    A oceniające kobitki jak zwykle zazdrosne i złośliwe (o ile nie są to zwykłe trolizmy). :-) Lubię czasami poobserwować komentarze pod artykułami. Pozdrowienia

    13.10.2020 11:35
  • Kochajmy się ludziska. (gość)

    No i po co tyle jadu , dajcie dziewczynie szansę i bez hejtu . Marcel niedługo wróci do PnŚ.

    13.10.2020 11:31
  • kinia (gość)

    Nie pasuje do telewizji śniadaniowej. Strój jak na bal karnawałowy. Prowadzący w sweterku a ta w jakieś połyskującej kiecce. Irytujący głos. Kasia Cichopek przy niej to profesjonalistka