"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej. Co z Marceliną Zawadzką? Tomasz Wolny wyjaśnia

Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej programu "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka zajęła miejsce Marceliny Zawadzkiej u boku Tomasza Wolnego. Czy Miss Polonia 2011 do prowadzenia śniadaniówki już nie wróci? TVP wyjaśniła sprawę widzom "Pytania na śniadanie".

Multimedia

Marcelina Zawadzka musi uporządkować swoją sytuację prawną. Prokuratura zarzuca pięknej modelce m.in. udział w grupie obracającej fałszywymi fakturami VAT. To dlatego Marcelina Zawadzka na razie nie wróci do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Już wiadomo, że u boku Tomasza Wolnego pojawi się nowa prowadząca.

Mowa o Małgorzacie Opczowskiej, która zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" we wtorek, 13 października.

Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani Pytacie, co z Marceliną? Włączcie Dwójkę o 7.55 - wyjaśnimy. Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie - Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów! - czytamy na profilu programu mediach społecznościowych.

Premiera 2. edycji przesunięta? Show z udziałem seniorów może nie wrócić!Zobacz więcej

Marcelina Zawadzka musi uporządkować swoje sprawy prywatne

Widzowie domagali się jednak wyjaśnienia, co się dzieje z Marceliną Zawadzką. Sprawę wyjaśnił Tomasz Wolny.

Dzień dobry. Tomasz Wolny i Małgorzata Opczowska. No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry - poinformował Tomasz Wolny.

Kim jest Małgorzata Opczowska?

Małgorzata Opczowska związana jest z Telewizją Publiczną od 13 lat. Do "Pytania na śniadanie" przeszła z TVP Info. Wcześniej pracowała w TVN, gdzie prowadziła m.in. "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę" oraz "Manię grania".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • anty (gość)

  Widać ładna (dyskusyjne) buźka jest ważniejsza od kompetencji.

  13.10.2020 10:57
 • Aneta (gość)

  Niestety, ale pani Małgosia mnie do siebie nie przekonała..

  13.10.2020 10:48
 • Oglądaczka (gość)

  Okropna ta nowa prowadząca,wchodzi Tomkowi w słowo,przerywa,ja już nie mogę oglądać,Ona myśli,że prowadzi wiadomości,gęba jej się nie zamyka,szkoda mi Pana Tomka

  13.10.2020 10:13
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×