"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opoczowska miała wypadek na planie śniadaniówki! Gwiazda TVP doznała poważnej kontuzji

Małgorzata Opczowska ma ostatnio dobry czas - posada w "Pytaniu na śniadanie" i ślub ucieszyłyby każdego! Niestety okazuje się, że gwiazda TVP miała pecha i wypadek... Co się stało? Jakie są konsekwencje?

Multimedia

Małgorzata Opczowska miała wypadek

Małgorzata Opczowska jest od niedawna gospodynią "Pytania na śniadanie" i wyrasta na prawdziwą gwiazdę TVP. w życiu prywatnym też ma dobrą passę - jakiś czas temu wzięła ślub. Niestety dziś (6.09) poinformowała, że miała wypadek...

Małgorzata Opczowska pokazała zdjęcia ze ślubu! Bajkowa sceneria i zjawiskowa sukniaZobacz więcej

Okazuje się, że wydarzył się on na planie "Pytania na śniadanie" - po zakończeniu programu przebiegła po kamiennej ścieżce i upadła. Od razu przewieziono ją do kliniki ortopedycznej. Jak dowiedział się Pomponik prześwietlenie wykazało zerwane więzadło. Prezenterka musi nosić ortezę, ale nie traci dobrego humoru. - To jest test dla mojego małżeństwa z Jackiem. Teraz będzie musiał nosić mnie na rękach - mówiła Pomponikowi.

Dziękuję za wszystkie miłe slowa i życzenia pierotu do zdrowia. Jestem wzruszona Waszą troską 🥰 I spieszę z wyjaśnieniem. Bieganie w szpilkach po ogrodzie, w którym są kamienie odradzam. Raz źle postawiona noga i chrup.. w kostce. Będzie dobrze ! Trzymajcie się zdrowo - napisała fanom na Instagramie.

Małgorzata Opczowska nie zamierza jednak robić przerwy w pracy. Nadal będziemy oglądać ją w TVP Info i "Pytaniu na śniadanie".

Już raz miałam podobny wypadek, zerwałam więzadło w drugiej stopie i na maturę przyszłam o kulach. Taka już jestem. Nie lubię sprawiać kłopotów i przesuwać terminów - zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×