"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska zamiast Moniki Zamachowskiej u boku Aleksandra Sikory!

Monika Zamachowska została zwolniona z "Pytania na śniadanie"? W listopadzie u boku jej dotychczasowego partnera, Aleksandra Sikory, zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.

Multimedia

Monika Zamachowska zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Władze TVP postanowiły dokonać kolejnych zmian w składzie prowadzących "Pytanie na śniadanie". W grafiku na listopad nie pojawia się Monika Zamachowska, która od niedawna prowadziła program u boku Aleksandra Sikory. Dziennikarz zastąpił w tej roli zwolnionego Michała Olszańskiego. Teraz, zamiast Zamachowskiej, pojawiać się będzie Małgorzata Tomaszewska.

Wiemy, kto zastąpi Michała Olszańskiego! Jak wypadnie jako prowadzący?Zobacz więcej

Czy Monika Zamachowska została wyrzucona z TVP? – Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone. Całkiem swobodnie oddycham i proszę, nie piszcie o mnie w czasie przeszłym! – powiedziała "Faktowi" Monika Zamachowska. W grudniu dziennikarka powinna świętować 25-lecie kariery w TVP. Wskazuje się, że wkrótce ma zacząć prowadzić nowy program w Telewizji Polskiej.

Przypomnijmy, że w gronie gospodarzy "Pytania na śniadanie" znajdują się obecnie: Marzena Rogalska, Tomasz Kammel, Marcelina Zawadzka, Tomasz Wolny, Izabella Krzan, Łukasz Nowicki, Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy.

Monika Zamachowska pokazała mamę! Są jak dwie krople wody?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×