"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka jednak nie wróci do śniadaniówki TVP? Zastąpi ją Małgorzata Opczowska z TVP Info?

Marcelina Zawadzka jednak nie wróci w najbliższym czasie do "Pytania na śniadanie"? Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, wiele na to wskazuje! Sprawdźcie, co dalej z karierą byłej Miss Polonia i kto ewentualnie może ją zastąpić w "Pytaniu na śniadanie"!

Multimedia

Marcelina Zawadzka w ostatnich latach była jedną z czołowych twarzy Telewizji Polskiej. Piękna blondynka współprowadziła m.in. "The Voice of Poland", ale przede wszystkim była jedną z prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie".

Jakiś czas temu Marcelina Zawadzka jednak zniknęła z anteny TVP. Wszystko przez problemy prawne byłej modelki, której prokuratura zarzuca m.in. udział w grupie obracającej fałszywymi fakturami VAT. Zawadzka twierdzi, że została oszukana przez swoją księgową i sama jest pokrzywdzona, jednak aby wrócić na antenę TVP musi uporządkować swoją sytuację, a to może potrwać, bo na ławie oskarżonych zasiada 18 osób!

Marcelina Zawadzka musi ratować oglądalność programu śniadaniowego TVP! Wróci mimo poważnych oskarżeń?Zobacz więcej

Jak informują wirtualnemedia.pl:

W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje.

Wiele wskazuje na to, że Marcelinę Zawadzką w "Pytaniu na śniadanie" mogłaby zastąpić Małgorzata Opczowska z TVP Info, która podobno już jest przygotowywana przez kierownictwo telewizji do nowej roli. Czy rzeczywiście pojawi się w śniadaniówce? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • marek (gość)

    Muszę przyznać, że tym razem bardzo dobrze w tvp dobrano prowadzącą. Całościowo wyszło bardzo naturalnie i z takim rytmem przez co dobrze się oglądało.

    14.10.2020 01:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×