"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka musi ratować oglądalność programu śniadaniowego TVP! To dlatego wróci?

Wiadomo już, że po dłuższej nieobecności Marcelina Zawadzka wróci do "Pytania na śniadanie". Wygląda na to, że TVP chce dzięki niej uratować oglądalność swojego programu śniadaniowego.

Multimedia

Marcelina Zawadzka wraca do "Pytania na śniadanie"

Jakiś czas temu Marcelina Zawadzka została zalana oskarżeniami o oszustwa podatkowe. W związku z tym jej kariera w TVP stanęła pod znakiem zapytania. Pojawiły się sugestie, że do czasu aż była Miss Polonia nie wyjaśni wszystkich wątpliwości prawnych, będzie odsunięta od prowadzenia "Pytania na śniadanie". Faktycznie, w ostatnich tygodniach obok programowego partnera Zawadzkiej, Tomasza Wolnego oglądaliśmy inne gwiazdy TVP.

Marcelina Zawadzka odsunięta od prowadzenia śniadaniówki? Wszystko jest już jasne!Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że prawdopodobnie była to tylko chwilowa przerwa w pracy. Jak podaje Plejada.pl, TVP postanowiła kontynuować współpracę z Marceliną. Za tą decyzją stoi podobno zauważalny spadek oglądalności programu podczas jej nieobecności na ekranie. Zawadzka ma więc przyciągnąć przed telewizory nowych widzów oraz sprawić, że powrócą ci, którzy przestali oglądać "Pytanie na śniadanie".

Przypomnijmy, że pięknej modelki nie zobaczymy w nowej edycji "The Voice of Poland". Zamiast niej pojawi się Małgorzata Tomaszewska, która wspólnie z Adamem Zdrójkowskim będzie wręczać uczestnikom zaproszenia do programu.

Marcelina Zawadzka odniosła się do oskarżeń o oszustwa podatkowe! Nie będzie już prowadzić programów w TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Ludzie jak czytam te wasze komentarze to ta nie taka tamta siaka. Wy się lepiej zastanówcie co wy byście sobą reprezentowali bo póki co to tylko potraficie sprawiać przykrość komuś tymi swoimi komentarzami. Wszyscy prowadzący wywiązuja się że swojego zadania.

    29.08.2020 19:22
  • Mistrz (gość)

    Oprócz tego że jest piękną kobietą to nic poza tym. Ma zarzuty więc nie powinno się ją angażować bo może tv puścić z torbami.

    27.08.2020 13:24
  • Karol (gość)

    ;) Zabawne że osoby krytykujące Panią Marcelinę mówią że nie oglądają z nią programu tak mowie do Pani Mari- Mai bo widać po komentarzach że to sama osoba, krytykuje Pani osobę która Pani nawet nie ogląda - Mówi Pani że nie oglądała programu kiedy prowadziła Pani Marcelina a wiec wychodzi typowa zawiść że inny się wiedzie , nie oglądam ale się wypowiem żeby dokopać bo widzę że kobieta jest na topie wiec jedynie kogo Pani przedstawiła w fatalnym świetle to własną osobę.

    22.08.2020 18:57
  • Marvin (gość)

    Niektórym komentującym polecam słownik ortograficzny. Krytykujecie innych a popełniacie błędy na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej...

    21.08.2020 07:01
  • MF (gość)

    Pani Marcelina jest piękną kobietą i na wizji pięknie się reprezentuje lubię ja oglądać w przeciwieństwie do p Idy

    20.08.2020 18:07
  • Ja (gość)

    Zabierzcie te Marcelin z tego Internetu bo mi się już niedobrze robi na widok jej zdjęć prosze

    20.08.2020 14:51
  • Xxx (gość)

    Ona nawet nie potrafi się poprawnie wyrażać ,szkoda słów co za żenada

    20.08.2020 14:12
  • Elba (gość)

    Njcudowniesza jest marzena kamell

    20.08.2020 13:29
  • Maria (gość)

    Raczej obniży oglądalność!! Przepraszam jeśli kogoś obrażę ,ale ta kobieta jakoś zawsze drażniła moje nerwy.Niby piękna ,grzeczna, wymądrzająca się ,"wychodząca przed orkiestrę".Nadmiernie narzucająca się tą swoją tkliwą grzecznością .Nie oglądałam ,kiedy ona prowadziła PNŚ. Widać było tą nadmierną sztuczność. Teraz tym bardziej nie będę mogła na nią patrzeć, nie nawidzę pazernych ludzi.!!!

    20.08.2020 13:28
  • Maja (gość)

    Pani Marzena Kawa ,to profesjonalistka ,ma przepiękny głos ,to druga pani Krystyna Czubòwna ,ktòrej głos koi nerwy i chce się słuchać godzinami. Lubię też Olę Kostkę ,Natomiast Marcelina drażni moje nerwy ,nie mogę jej słuchać i oglądać. Zawsze kiedy ona prowadziła program ,to przełączałam na inny kanał .

    20.08.2020 13:27
  • Maria (gość)

    Raczej obniży oglądalność!! Przepraszam jeśli kogoś obrażę ,ale ta kobieta jakoś zawsze drażniła moje nerwy.Niby piękna ,grzeczna, wymądrzająca się ,"wychodząca przed orkiestrę".Nadmiernie narzucająca się tą swoją tkliwą grzecznością .Nie oglądałam ,kiedy ona prowadziła PNŚ. Widać było tą nadmierną sztuczność. Teraz tym bardziej nie będę mogła na nią patrzeć, nie nawidzę pazernych ludzi.!!!

    20.08.2020 13:16
  • Msatek (gość)

    Przecież to jest głupiutkie dziewczatko, które tylko wygląda i tez nie zawsze. Gdyby nie Wolny... Szkoda gadać! Myślę, że nie podniesie oglądalności, wręcz przeciwnie.

    20.08.2020 11:31
  • Maria (gość)

    Ja lubię Rogalska nad Kamel

    20.08.2020 10:15
  • Asia (gość)

    Nikt nie teskni za nia...... Jest sztuczna, mapompowana z malusienka wiedzą własciwie zadna. JEJ ŚMIECH OSOBY Z DAUNEM...... DZIĘKUJEMY JEJ..... GŁUPIE MINKI SZCZELA CHYBA POZDRAWIA SWOICH BYLYCH....... NIE!!!! NIE!!!@@ ...

    20.08.2020 08:48
  • Asia (gość)

    Nikt nie teskni za nia...... Jest sztuczna, mapompowana z malusienka wiedzą własciwie zadna. JEJ ŚMIECH OSOBY Z DAUNEM...... DZIĘKUJEMY JEJ..... GŁUPIE MINKI SZCZELA CHYBA POZDRAWIA SWOICH BYLYCH....... NIE!!!! NIE!!!@@ ...

    20.08.2020 08:48
  • Iga (gość)

    Marcelina Zawadzka musi ratować oglądalność programu...Śmiech na sali....są lepsi od niej...!!!!!!!

    20.08.2020 07:38
  • Gosć (gość)

    Właśnie z powodu M.Zawadzkiej ,jej absolutnych braków umiejetnosci w prowadzeniu tego rodzaju programu m.in. fatalna wymowa i braki w elokwencji i infantylne, draźniace zachowanie, przestałam ogladać sniadaniowke. Dlaczego wymienili profesjonalnych dziennikarzy na takie " niunie" bez źadnych umiejetnosci. Sam wyglad , konkretnie M.Z teź nie jest argumentem, trzeba teź coś sobą reprezentować by przyciagnać uwagę widza. Poza wszystkim ciaźace na niej oskarźenie raczej nie dodaje jej blasku.

    20.08.2020 05:44
  • Gooo (gość)

    Ja tam do niej nic nie mam,a już wolę Marcelinę jak ta cała wariatkę Ide. To to jest dopiero mózgo..... Wysłowić się nie umie jest okropna prowadzącą, dlatego jak tylko pojawią się w PNS wolę zmienić kanał.

    19.08.2020 23:18
  • Mila (gość)

    P.Rogalska też nic sobą nie prezentuje.glupi śmiech o nic poza tym.nie ma w TVP porządnych dziennikarek.z facetami jest lepiej.

    19.08.2020 23:17
  • Sip (gość)

    Przestępstwo umyślne i praca w TVP ???Ogladalnosc ,oglądalnością,ale gdzie tutaj etyka.

    19.08.2020 21:07
NowszeStarsze