"Pytanie na śniadanie". Marcelina Zawadzka pokazała nowego ukochanego. Modelka nazwała go "tym jedynym"!

Marcelina Zawadzka od jakiegoś czasu ma nowego partnera. Do tej pory nie pokazywała się ze swoim mężczyzną. Celebrytka postanowiła jednak to zmienić. Razem z życzeniami z okazji Dnia Chłopaka opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym. Co więcej, nazwała go "tym jedynym"!

Multimedia

Marcelina Zawadzka kilka miesięcy temu rozstała się z Tomaszem Włodarczykiem. Wcześniej spotykała się m.in. z Mikołajem Roznerskim. Wszystkie te relacje nie przetrwały długo. Mimo kilku porażek przy poszukiwaniu idealnego partnera Zawadzka nie porzuciła marzeń o prawdziwej miłości. Niedawno modelka poznała innego mężczyznę. W mediach pojawiały się doniesienia, że jej ukochany to niemiecki biznesmen Max Gloeckner. Para jednak nie pokazywała się razem. Na portalach społecznościowych zakochani nie dzielili się szczegółami na temat swojego związku. Czasami w krótkich ujęciach można było zobaczyć mężczyznę w relacjach na Instagramie celebrytki, ale nic poza tym. Marcelina postanowiła jednak, że przestanie ukrywać partnera.

Marcelina Zawadzka znowu zakochana. Przedstawiła go już rodzinie!Zobacz więcej

Marcelina Zawadzka pokazała ukochanego

W Dniu Chłopaka celebrytka złożyła na Instagramie życzenia swoim obserwatorom. Zawadzka zaznaczyła jednak, że chciałaby te słowa skierować szczególnie do najważniejszego dla niej mężczyzny. Po raz pierwszy Marcelina pokazała Maxa Gloecknera. Z opisu oraz zamieszczonych zdjęć widać, że łączy ich wielkie uczucie. Biznesmen został nazwany "jedynym i najważniejszym".

Kultowy program powraca! Wśród uczestników m.in. Wojtek Gola, Marcelina Zawadzka i Sławomir! Gdzie oglądać show?Zobacz więcej

Czy tym razem Marcelina odnalazła prawdziwą miłość?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • !! (gość)

    Kiedy ta - prostytutka z dubaju - odpowie za swoje przestępstwa skarbowo/finansowe i pójdzie siedzieć na długie lata do więzienia, gdzie jej miejsce?!?!

    03.10.2021 11:38
  • Ewka (gość)

    Marcelina jesteś piękna tylko błagam nie rób ust !!!

    02.10.2021 14:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×