"Pytanie na śniadanie". Marzena Rogalska niczym Agnieszka Woźniak-Starak! Widzowie komplementują promienny wygląd prezenterki!

Marzena Rogalska zaskoczyła ostatnio widzów "Pytania na śniadanie" zmianą wizerunku. Prezenterka pojawiła się na wizji w nowym uczesaniu, które bardzo spodobało się jej fanom. Niektórzy zaczęli nawet porównywać ją do Agnieszki Woźniak-Starak!

Multimedia

Marzena Rogalska i Tomasz Wolny prowadzili wspólnie poniedziałkowe (31.08) wydanie "Pytania na śniadanie". Uwagę widzów zwrócił promienny wygląd prezenterki, która zaskoczyła także nowym uczesaniem. Niektórzy zaczęli nawet sugerować, że Rogalska poddała się operacji plastycznej!

Niech się pani nie doszukuje, pomalowałam się. - odpowiedziała na zaczepkę prezenterka.

Tamara Gonzalez Perea wyjawia prawdziwe powody zwolnienia z TVP! "Czułam się terroryzowana"Zobacz więcej

Metamorfoza Marzeny Rogalskiej bardzo spodobała się widzom. W komentarzach na profilu prezenterki w mig zaroiło się od komplementów.

Bardzo korzystna ta fryzurka.

Przecudna nastolatka🤩🤩🤩☀️💛

Ta fryzura totalnie panią odmładza ! Prześlicznie ! ❤️😍

A Ty co sądzisz o nowym uczesaniu Marzeny Rogalskiej? Naszym zdaniem wygląda jak nastolatka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Poznaniak (gość)

    Co do komentarzy o p.Marzenie.Jeden lubi ogórki a drugi wode po ogorkach.Czlowiekowi niedogodzisz albo zazdrosnikom.Jest jaka jest a peselu nieoszukamy,Grunt ze tv i widz ja chcial na antenie.Fakt ze czesto zmieniaja stacje prezenterow na mlodszych bo to takie trendy ale niekoniecznie sie podoba.Bo za duzo kombinuja zeby byc fajni a chodzi o zwykle swoje naturalne podejscie.Zauwazylem ludzie zazdroszcza celebrytom telewizjnym itp i glupie hejty.Zrob czlowieku tyle w zyciu co oni i mozna porozmawiac. Na poziomie a nie zamiatac ulice.Kazdy mogl miec to co oni tylko kwestia wyuczenia i dążenia do coraz wiekszych wyzwań a osiagniesz.W zyciu Kowalskiego taka sama zasada.Nie bój sie podnosic kwalifikacji i idz za ciosem a sie uda.A nie hejtujesz ,wyraz swoje tak czy nie a nieobrazania bo to nie wyrazanie swoje opini

    17.02.2021 09:07
  • Ela (gość)

    Popieram

    06.09.2020 09:03
  • Malwina (gość)

    Nie oglądam PnŚ z powodów oczywistych. Ale Panią Marzenę bardzo cenię .Powinna zmienić stację telewizyjną

    06.09.2020 09:01
  • Martiak (gość)

    Za moich czasów mówiło się na takie panie Dzidzia Piernik :)

    05.09.2020 15:32
  • Ola (gość)

    Bez przesady, fajna babka to fakt, ale lata to lata trudno bez operacji plastycznych ich sobie ująć😁😁😁

    05.09.2020 08:24
  • ddddd (gość)

    "Niczym Agnieszka Starak?". No chyba p. M. Rogalska musiałaby zawiesić program na pół roku żeby dorównać p. Starak z ilością zmian platycznych wyglądu. P. Marzena wyglada naturalnie.

    05.09.2020 08:00
  • Obiektywna (gość)

    Ludzie jak to ludzie, każdy ma swoje zdanie, czasem nie koniecznie szczere. Jednym się podoba, innym nie. Najważniejsze, że sama się dobrze czuje w swojej skórze. Wygląda po ludzku. Oczywiście nue wszysxy umieją czytać ze zrozumieniem: zapytanie dotyczyło metamorfozy wygladu, ale zgorzkniali "krytycy" skomentowali sposób prowadzenia programu. No cóż nie ważne co pisać, byle pisac. Osobiście uważam, że wygląda ok. Miłego dnia, zwłaszcza tym, którzy permanentnie są z niczego niezadowoleni. 😊

    05.09.2020 07:53
  • Honorata (gość)

    Uwielbiam panią Małgorzatę , jest piękna bezkompleksową kobietą i porównywać ja z kim kolejek to obciach jest jedyną w swoim rodzaju .

    04.09.2020 22:52
  • Hiciorka (gość)

    Przešlicznie....

    04.09.2020 21:32
  • Maja87 (gość)

    Fatalna prowadząca

    04.09.2020 20:25
  • Renata (gość)

    Pani Marzenko świetnie się pani słucha i ogląda. Ma pani tyle pozytywnej energi i naturalności. Spontaniczna i uśmiechnięta kobieta z klasą. Pięknie pani wygląda. Dla mnie programy w pani wydaniu to czysta przyjemność 😌

    04.09.2020 19:40
  • Czarownica (gość)

    P.Marzena to super babka. Bardzo lubię oglądać gdy prowadzi program .

    04.09.2020 19:08
  • Marzka (gość)

    Masakra jaka stara baba??? Świetna kobieta dająca o siebie.

    04.09.2020 16:42
  • Hanka (gość)

    Marzena Rogalska ,dobra prezenterka,wyluzowana,nic nie jest wymuszone.Jest sobą,naturalną trochę zwariowana,niepokorna ,niech tak zostanie.

    04.09.2020 16:29
  • Ela (gość)

    Nie rozumiem porównania do Agnieszki Woźniak-Starak. Że podobna nawet do.Tak jakby to miał być komplement. Pani Marzena jest sobą,ma swój typ urody, swój charakter i swój wiek. Wygląda bardzo dobrze,nie wiem czy to komplement porównywać do AWS, bo młodsza, ładniejsza? Niekoniecznie. Jest inna. Dla mnie to taki pseudo komplement.

    04.09.2020 16:18
  • Kora (gość)

    Nie lubię pani Marzeny. Głupi smiech i często zapomina że lata już poszły to uczesanie nie dla niej . Młodości nie zatrzyma

    04.09.2020 15:08
  • katie (gość)

    Jak dla mnie brzydko jej w takim uczesaniu. Niestety poziom w jaki prowadzi programy nie zachęca do ogladania :( ciężko się jej słucha

    04.09.2020 14:06
  • telewidzka (gość)

    Fajna para....Tylko ten pijacki śmiech p. Marzeny.....porażka

    04.09.2020 13:53
  • Sylwia (gość)

    43 lata to chyba nie stara baba? Chyba, ze te komentarze o „starej babie” pochodzą od pustych nastolatek. Wtedy rozumiem. Dla mnie to mądra kobieta z pięknym optymizmem.

    04.09.2020 11:27
  • Jolanta (gość)

    Bardzo lubię oglądać programy ,które pani Marzena prowadzi a co do wyglądu wg.mnie zawsze przeentuje się pani z klasą .Pozdrawiam .

    04.09.2020 10:13
NowszeStarsze