"Pytanie na śniadanie". Marzena Rogalska odeszła z TVP po 12 latach! Miała być jedną z twarzy TVP Kobieta! Co się stało?

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Marzena Rogalska, będąca jedną z najpopularniejszych dziennikarek TVP, postanowił po 12 latach odejść z Telewizji Polskiej! Co się stało? Sprawdźcie!

Multimedia

Takiej straty nie spodziewał się nikt. Marzena Rogalska, którą widzowie pokochali za prowadzenie programu "Pytanie na śniadanie", po 12 latach postanowiła rozstać się z Telewizją Polską! Co się stało?

O swoim odejściu Marzena Rogalska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie napisała:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Marzena Rogalska niczym Agnieszka Woźniak-Starak! Poddała się operacji plastycznej?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno informowano, że Marzena Rogalska będzie jedną z twarzy stacji TVP Kobieta, gdzie miała prowadzić własny program. Rogalska w TVP to nie tylko "Pytanie na śniadanie"; dziennikarka była związana także z takimi audycjami jak m.in. "Gotowi do gotowania. Start", "Dzieciaki górą", "Przygarnij mnie" czy "Kocham cię, Polsko!".

Redakcja "Pytania na śniadanie" pożegnała Marzenę Rogalską krótkim wpisem:

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lucyna (gość)

    Nie oglądam już PNŚ Nie ma Pani Rogalskiej

    05.04.2021 11:33
  • Ten który nie lubi płakać (gość)

    Aż mi ulżyło od tych wygibasów pa na drogę.

    27.02.2021 11:34
  • Grzegorz z Chetyna (gość)

    Jak komuś się nie podoba TVP to jest takie urządzenie jak pilot. Wystarczy wybrać inny kanał.

    22.02.2021 08:00
  • luka (gość)

    To jaki powód odejścia ?

    18.02.2021 12:27
  • Ola (gość)

    Panią Marzenę zabolał strajk mediów.. To, że tvpis niezgodne jest z Jej poglądami. A miała mieć program w TV kobieta, gdzie sprowadza kobiety do garów i usługiwania Panu Małżonkowi. A nie zabolało, to że rząd jej telewizji niszczy Polskę, konstytucję, prawa ludzi. Do tej pory nie przeszkadzało Jej, że była twarzą zakłamanej pisowskiej tv.. Przykre.

    18.02.2021 10:31
  • Ola (gość)

    Panią Marzenę zabolał strajk mediów.. To, że tvpis niezgodne jest z Jej poglądami. A miała mieć program w TV kobieta, gdzie sprowadza kobiety do garów i usługiwania Panu Małżonkowi. A nie zabolało, to że rząd jej telewizji niszczy Polskę, konstytucję, prawa ludzi. Do tej pory nie przeszkadzało Jej, że była twarzą zakłamanej pisowskiej tv.. Przykre.

    18.02.2021 10:29
  • trzeźwy (gość)

    Do""Dagmara ""piszemy. ....-reżimu -nie rerzymu......oj. .cienko cieniutko. ......nić....

    18.02.2021 08:07
  • trzeźwy (gość)

    Do ""Rosa" proszę nie obrażać ludzi o poglądach PIS. ....oglądałem P n ś z udziałem tej P.ani co wyczniała. ..te ciągłe całuski. ..my bez was....jesteście kochani..... I co? ???? ZERO....może by tak trochę klasy na odchodne. .np..dzięki za minione lata byliście wspaniali....A tak znalazła się """rosa""" i nawala w widzów od pisowskich trolli. ....to się nazywa. .""niedźwiedzia przysługa "". .....DAJ BOŻE ""PIS""do końca świata i jeden dzień dłużej! !!!!!

    18.02.2021 07:39
  • Riki (gość)

    Pani Marzenko a alimenty dla Tomka to ile tego będzie? ?

    18.02.2021 07:11
  • Rosa (gość)

    Pani Marzeno nareszcie ! Wszyscy szanujący się redaktorzy powinni odejść z tej Kurskiej telewizji. Życzę powodzenia,a tak na marginesie ,czytając komentarze widzę ten atak niestrudzonych,pisowskich trolli,

    18.02.2021 04:59
  • Telewidzka (gość)

    Pani Marzeno , będę kulturalna ,nie jest pani niezastąpiona ... krzyżyk na drogę, powodzenia w TVN 😝, bo tam pani trafi i będzie pani mogła w końcu psioczyć na rękę która panią karmiła , odsłoni pani swoją faktyczną twarz.

    17.02.2021 18:50
  • pajac (gość)

    Nadal nie wiem dlaczego

    17.02.2021 13:53
  • nelka (gość)

    BRAWO CZAS NAJWYZSZY BY W KONCU ODESZLA Z TVP2 ! DLUGO NA TO, CZEKALAM , ALE SIE SPELNILO MOJE MARZENIE ! ROGALSKIEJ NIE CIERPIE NIE LUBIE I TEJGO PUSTEGO GLUPKOWATEGO JEJ SMIECHU ! NIE MA LUDZI NIE ZASTAPIONYCH MADRYCH I TRZEZWO MYSLACYCH , A NIE GLUPICH SLABYCH WPLYWAJACYCH JEDEN NA DRUGIEGO , A TAKA ROGALSKA JEST NIESTETY / CELEBRYCKA PATOLOGIA WZAJEMNEJ ADORACJI POPIERAJACA SIE I ROB TAK JAK JA ! / VON

    17.02.2021 11:43
  • Dagmara (gość)

    Wielka szkoda że rozpadł się Ten pełen inspiracji i haryzmy duet.ale szanuje decyzje Madzi życzę powodzenia.Odważna Kobieta.Brawo idz dalej.ta telewizja zniszczy wszystkich kto ma więcej siły ucieka z rerzymu TVP.

    17.02.2021 09:32
  • scarlett (gość)

    Napisała, że decyzja spowodowana jest najtrudniejszym dniem w jej karierze - 10.02.2021 - strajk mediów

    17.02.2021 07:19
  • Piotr 124 (gość)

    Miała być twarzą nowego programu, poprosiła o podwyżkę nie dali ile chciała, więc odeszła

    17.02.2021 06:52
  • Skowronek (gość)

    Nadal nie wiem dlaczego odchodzi ?

    17.02.2021 06:06
  • Joanka (gość)

    Bardzo fajna babka i dziennikarka,odchodząc pokazała jaja!

    17.02.2021 01:17
  • Krycha55 (gość)

    Nareszcie sztuczna pretensjonalna męcząca

    16.02.2021 21:50
  • Krycha55 (gość)

    Nareszcie pretensjonalna Sztuczna nie do przyjęcia

    16.02.2021 21:48
NowszeStarsze