"Pytanie na śniadanie". Mikołaj Roznerski poprowadzi śniadaniowy program TVP? Jak połączy to z "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski właśnie szykuje się do nowej roli? Wiele na to wskazuje! Tyle, że tym razem nie chodzi o film bądź serial, a program śniadaniowy TVP! Mówi się, że władze Telewizji Polskiej chcą, żeby Roznerski został jedną z twarzy "Pytania na śniadanie"!

Multimedia

MIKOŁAJ ROZNERSKI W "PYTANIU NA ŚNIADANIE"?

Czy Mikołaj Roznerski powinien przygotowywać się już do nowego zawodowego wyzwania? Pojawia się coraz więcej głosów, że tak! "Pytanie na śniadanie" chce być jeszcze bardziej konkurencyjne wobec "Dzień dobry TVN", a to oznacza, że szefostwo programu postanowiło sięgnąć po nowe twarze.

Podobno na giełdzie nazwisk pojawił się Mikołaj Roznerski, który byłby idealnym prowadzącym ponieważ dobrze się prezentuje i ma za sobą ogromną rzeszę fanów "M jak miłość". A to na początek wystarczy, aby przyciągnąć jeszcze większą widownię przed telewizory.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski świętują zakończenie zdjęć do nowego filmu! W obsadzie również Fronczewski i Szapołowska!Zobacz więcej

Czy rzeczywiście Mikołaj Roznerski dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie"? Tego jeszcze nie wiemy, a sam Roznerski na swoich mediach społecznościowych nie odnosi się do tych rewelacji. Jeżeli jednak rzeczywiście tak będzie, to fani "M jak miłość" mogą spać spokojnie. Wszystko będzie tak zorganizowane, aby Roznerski mógł to połączyć z pracą na planie "Emki".

Jednocześnie przypomnijmy, że Mikołaj Roznerski właśnie przygotowuje się do premiery swojego nowego filmu pt. "Asymetria". Film w reżyserii Konrada Niewolskiego do kin trafi w październiku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Krysia (gość)

  Daj sobie spokój chłopcze jesteś dobrym aktorem

  24.07.2020 20:34
 • gość (gość)

  Mikołaju - dobrze się zastanów bo to będzie początek zjazdu Twojej popularności. Jesteś stworzony do ról ekranowych a nie do ględzenia dla perfekcyjnych Pań Domu.

  24.07.2020 15:56
 • Ewelina (gość)

  Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Ciekawa jestem jak ewentualnie gdy przyjmie propozycję, poprowadzi program.

  24.07.2020 11:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×