"Pytanie na śniadanie". Monika Zamachowska tajemniczo komentuje zwolnienie Michała Olszańskiego!

W mediach nie milkną echa zwolnienia Michała Olszańskiego z programu "Pytanie na śniadanie". Głos w sprawie zabrała teraz jego redakcyjna koleżanka i współprowadząca programu - Monika Zamachowska. Dziennikarka w poście w mediach społecznościowych zdradziła, czego nauczyło ją 25 lat pracy w Telewizji Polskiej.

Multimedia

Michał Olszański zwolniony z "Pytania na śniadanie"

We wtorek (23 lipca) w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Michała Olszańskiego w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie" już nie zobaczymy. Dziennikarz w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl potwierdził, że został zwolniony z pracy.

Tak rzeczywiście się stało. Nie ma mnie już w grafiku. Nie mam pretensji o to, że szefostwo nie widzi mnie w nowym układzie programu. Mam żal o sposób pożegnania się ze mną. - tłumaczył Olszański.

Zwolnienie Michała Olszańskiego to (według spekulacji) pokłosie wywiadu, którego dziennikarz udzielił w maju br. portalowi naTemat.pl. Olszański skrytykował w nim rozmowę z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, która odbyła się właśnie w programie „Pytanie na śniadanie”

Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. „Pytanie na śniadanie” to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja - ocenił w rozmowie z naTemat.pl. Olszański.

Kolejny dziennikarz żegna się z programem! Co się stało?Zobacz więcej

TVP zaprzecza jednak tym informacjom. Przedstawiciele stacji w rozmowie z Plejadą powiedzieli:

"Pytanie na śniadanie" jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów. Jesteśmy świadomi, że widownia "Pytania na śniadanie" jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program. Stąd zmiany w audycji.

Monika Zamachowska tajemniczo komentuje zwolnienie Michała Olszańskiego

Teraz do zwolnienia Michała Olszańskiego z "Pytania na śniadanie" odniosła się jego redakcyjna koleżanka - Monika Zamachowska. Dziennikarka na Instagramie pod zdjęciem z plaży zamieściła wymowny wpis.

A tak w ogóle, jest fajnie. Tylko, jeśli mogę Was prosić, odpuśćcie mi na kilka dni, dobrze? W przyszłym roku mija 25 lat mojej pracy w TVP i jeśli czegoś się przez ten czas nauczyłam, to tego, żeby milczeć. Tyle o tym. - napisała Zamachowska.

Jak interpretujecie wypowiedź dziennikarki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×