"Pytanie na śniadanie". Pies załatwił się na oczach widzów! Później było tylko gorzej... Tomasz Kammel nie ukrywał zniesmaczenia!

Kolejna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"! Jak to bywa w programach na żywo, po raz kolejny wydarzyło się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Pies załatwił się na oczach widzów! Później było tylko gorzej, a Tomasz Kammel nie ukrywał zniesmaczenia.

Multimedia

Pies załatwił się w "Pytaniu na śniadanie"!

To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia wpadka w programie na żywo. W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" jednym z poruszanych tematów były psy rasy Chihuahua. W studio pojawiła się dwójka przedstawicieli tej rasy ze swoimi właścicielkami. Znani ze swojego zamiłowania do zwierząt prowadzący - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, od razu skupili swoją uwagę na czworonogach.

Wpadka w programie! Kasia Cichopek wzięła psa na ręce, ale nie przewidziała, co może się wydarzyć!Zobacz więcej

Kammel położył się na podłodze i zaczął bawić się z pieskami. W pewnym momencie zdarzyło się coś niespodziewanego. "Ten łaciaty to jest Olad, a tu jest kupa robiona" - powiedział prowadzący, wskazując na suczkę o imieniu Mrówka, która zaczęła się załatwiać niemal na środku studia. "Proszę państwa, piszemy historię" - stwierdził nieco zdegustowany. Z kolei Marzena Rogalska nie umiała zapanować nad śmiechem.

Później, kiedy prowadzący rozmawiali z gośćmi, a psy bawiły się w najlepsze, Kammel nie tracił czujności. "Czy to, co tam leży to aby na pewno jest smaczek?" - dopytywał zaniepokojony, a następnie spostrzegł, że znowu dzieje się coś niedobrego. Psy zaczęły zjadać to, co kilka minut wcześniej pojawiło się na dywanie! Sytuacja była trudna do uratowania. Program musiał jednak być kontynuowany.

Gwóźdź w dłoni Marzeny Rogalskiej i pęknięte spodnie Prokopa, czyli największe wpadki w polskiej telewizji Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Leon (gość)

  Ojoj...pedryl i panienka sie zniemaczyli.a oni gdzie srają?

  26.01.2021 07:28
 • K. K. (gość)

  Widziałam to pieskowi się zdarzyło a to że mówicie ze zjadł to pieprzycie głupoty piesek wcześniej dostał zabawke

  25.01.2021 23:21
 • Pisia mama (gość)

  A mnie przeraza ,ze wkrotce zapomnimy jak wygladaja prawdziwe psy.Ludzie nie zmieniajcie tego co ulepila natura. N aspacerze same pluszaki a gdzie podzialy sie prawdziwe pieski ?

  25.01.2021 17:30
 • Ludziom odbija (gość)

  Psy zjadają swoje klocki i lizą sobie odbyty zastępując jęzorem papier toaletowy a później paniusie całują pieski po mordach zadowolone ze swoich włochatych pociech. Oj jaki słodki piesek ! Muuua ! Później całują swoich mężów, chłopaków itd. i wszyscy zadowoleni z kawałkami psiego kału na ustach :) A najbardziej zadowolone są tasiemce, nicienie, tęgoryjce, pierwotniaki, lamblie, glisty i inne robale żyjące w psich jelitach bo maja nowych żywicieli. Smacznego głąby

  24.01.2021 21:53
 • Neron (gość)

  @Matka Pan Kamel pewnie robi, ale na pewno nie na dywan w salonie i nie na oczach wszystkich i nie dziwie się jego zniesmaczeniu. Tobie to pewnie nie przeszkadza bo bierzesz przykład z psa i robisz tak samo... Miejsce psa jest na dworze a nie w mieszkaniu

  24.01.2021 21:45
 • MF (gość)

  Oglądałam i było bardzo wesoło, zabawnie i nie zauważyłam żanego zniemaczenia. To są te pozytywne uroki programów na żywo :) Podziwiam prowadzących, że w każdej sytuacji umieją się zachować, wybrnąć, zamienić w żart itp.

  24.01.2021 20:43
 • Jadzka (gość)

  Jak zjadł kupę to znaczy że właściciel mocno karcił psa za zrobienie 2 w domu. Niech właściciel się wstydzi

  24.01.2021 20:16
 • Marrrta (gość)

  Nie przesadzajmy. Wszyscy w studii zachowali się bardzo dobrze, biorąc pod uwagę sytuacje. Powiedziałabym, że Tomasz próbował uratować sytuację. Śmiesznie było i bardzo pozytywnie. A przepraszam jak TY co pisałeś artykuł niby byś zareagował w takiej sytuacji? Jak dla mnie artykuł typowy dla przesmiewcy TVP.

  24.01.2021 19:08
 • Matka (gość)

  Straszne. Szkoda, że nie oglądałam. Pan Kamel zapewne kupki nie robi. A że zjadały...to są psy. Ich świat jest inny niz nasz. To, co nas obrzydza...dla nich jest ok. Raczej ekscytację tematem bym uważała za dziwną...

  24.01.2021 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×