pytanie na śniadanie pogodynka

Przeczytaj także:

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel "oświadczył" się prezenterce pogody na wizji! Kim jest Agnieszka Dziekan? Zanim trafiła do TVP, pracowała w rzeźni!

"Pytanie na śniadanie" to program, w którym wydarzyć się może chyba wszystko. Przekonali się o tym widzowie środowego wydania śniadaniówki TVP, którzy byli świadkami... "oświadczyn" Tomasza Kammela, który uklęknął przed piękną pogodynką, Agnieszką Dziekan! Działo się! Kim jest Agnieszka Dziekan? Skąd pochodzi? Sprawdziliśmy!

28.07.2022Pytanie na śniadanie

"Papiery na szczęście" odcinek 60. Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Jest szansa, że Bianka wyzdrowieje bez kosztownej terapii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 60. odcinek serialu "Papiery na szczęście". Adam zapewnia Martę, że nie miał wpływu na propozycję Beatki dotyczącą organizacji ich wesela. Jest szansa, że Bianka wyzdrowieje bez kosztownej terapii! Sprawdźcie, co wydarzy się w 60. odcinku "Papierów na szczęście".

20.12.2021Papiery na szczęście

"#Supermodelka Plus Size" odcinek 9. Zuza, Joanna, Wiktoria i Kasia powalczą o miejsce w finale!

Gdy pojawiły się na castingu, część nie wierzyła we własne możliwości, inne pod maską pewności siebie kryły kompleksy i bolesne historie z przeszłości. Dawne urazy i przykre wspomnienia wróciły w trakcie programu. Dziś, tuż przed finałem, widzimy, jak mocno zmieniły się uczestniczki „#Supermodelki Plus Size”. Zapytaliśmy je, co dał im program. O kroku milowym, jaki w trakcie minionych ośmiu tygodni zrobiły dziewczyny, mówią też jurorki: Ewa Minge i Ewa Zakrzewska.

31.10.2017#Supermodelka Plus Size

"Supermodelka Plus Size". Jurorka Ewa Zakrzewska zmagała się z bulimią: Nienawidziłam swojego ciała [ZDJĘCIA]

We wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje program, jakiego w Polsce jeszcze nie było – „#Supermodelka Plus Size”. Ta produkcja ma szansę zmienić stereotypy i przekonać, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru. Jurorką w programie jest Ewa Zakrzewska, najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size w Polsce.

16.06.2017#Supermodelka Plus Size

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×