"Pytanie na śniadanie". Robert El Gendy ma żal do Tamary Gonzalez Perea? Wróci do śniadaniówki TVP?

Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy zostali odsunięci od prowadzenia "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że powodem było niepodpisanie nowej, niekorzystnej dla Tamary umowy. Jak z tą sytuacją radzi sobie Robert?

Multimedia

Robert El Gendy odsunięty od "Pytania na śniadanie"

Robert El Gendy przez dwa lata tworzył z Tamarą Gonzalez Perea jeden duetów prowadzących "Pytanie na śniadanie". W sierpniu 2020 roku okazało się, że para nie pojawi się już w programie. Mówiono, że przyczyną jest niska oglądalność, jaką zaliczało "PnŚ", gdy gospodarzami byli właśnie Tamara i Robert. Gonzalez Perea wyjaśniła jednak, że powodem ich wykreślenia z grafiku było coś zupełnie innego.

Tamara Gonzalez Perea wyjawia prawdziwe powody zwolnienia z TVP! "Czułam się terroryzowana"Zobacz więcej

Jak na wiadomość o odsunięciu od prowadzenia śniadaniówki zareagował El Gendy? - Liczyłem, że będę mógł długo prowadzić program, który kocham, ale jestem przyzwyczajony do tego, że w życiu zmiany są wpisane w nasz kalendarz i nigdy nie wiesz kiedy taka zmiana nastąpi - wskazuje Robert, po czym dodaje: - Zmiana zawsze jest zmianą na lepsze, a pracując 18 lat w telewizji i w ogóle w mediach nie jedną taką zmianę przeżyłem. (...) To jest po prostu wyjście ze swojej strefy komfortu, a dojrzały człowiek podchodzi do tego jak do wyzwań.

Mimo że do zwolnienia pary doszło głównie za sprawą konfliktu Tamary z agencją TVP, El Gendy nie żywi urazy do swojej koleżanki z programu. - Każdy z nas idzie swoim torem, ale ja trzymam za nią kciuki i podejrzewam, że ona za mnie także - wskazuje dziennikarz, który jesienią 2020 w TVP poprowadzi nowy program - "Smaki świata po polsku".

Ola Nguyen z "MasterChefa" i Robert El Gendy w nowym kulinarnym programie TVP!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bodzia (gość)

    Bardzo mądra para w pytaniu na śniadanie

    31.08.2020 13:22
  • Beka (gość)

    Ten El gendy wygląda jak rumuński alfons

    31.08.2020 11:35
  • krystianzlodzie0 (gość)

    beszczelna bez ambicji zlodziejka zawadzka obchodzila 18 urodziny zenada

    31.08.2020 06:46
  • haha (gość)

    widzę że paru erotomanów-palantów się tu wpisało, co za taborety

    30.08.2020 20:06
  • lelo (gość)

    Szkoda, fajnie się ich oglądało. Przekazywali dobrą energię.

    30.08.2020 19:12
  • Sofia@jez (gość)

    Jak to mówią, każdy orze jak może, niechaj siebie popiera, dba o żłób i łoże

    30.08.2020 12:12
  • Rozgoryczony (gość)

    Ile jadu i nienawiści jest w ludziach. Same negatywne komentarze, a Robert i Tamara to była najbardziej barwna i rozweselająca dzień para prowadzących pnś.

    30.08.2020 09:42
  • Nina (gość)

    Bardzo dobrze że dzwonili tą Gonzalez na nią nie można patrzeć ani słuchać bardzo lubiłam program Pytanie na śniadanie Teraz nareszcie zacznę oglądać

    29.08.2020 23:08
  • www (gość)

    w pizde niech sobie wsadzi te pretensje bo nic innego nie ma frajer za dyche

    29.08.2020 12:34
  • Jakby (gość)

    Jakby byl taki swietny to by zostal, a nie malo w dupe im nie wejdzie tym tvp a oni go wylali bo Gonzalez nie podpisala umowy

    29.08.2020 11:47
  • Gosc (gość)

    Ten El gendy to oblech

    29.08.2020 11:46
  • Teresa (gość)

    Ona nie potrafi mowìć. Powinna sama odejsc.

    29.08.2020 10:40
  • Teresa (gość)

    Ona nie potrafi mowìć. Powinna sama odejsc.

    29.08.2020 10:40
  • Pracowniktvp (gość)

    A Perea przyznała się do romansu z nim? Jak taka szczera hmmm

    29.08.2020 10:23
  • Ale (gość)

    Ale mnie ta Gonzalez rajcuje ta kragla pupcia i ciemne skutki kocham latynoska urode

    29.08.2020 10:23
  • Alfons (gość)

    Jakby co to do mojego bałaganu Panią Gonzalez przygarne, politycy, biznesmeni dla pani tylko tacy klienci. Ale ja pierwszy muszę wypróbować towar więc zapraszam do mnie na noc lub na dzień do mojego loza

    29.08.2020 10:13
  • Ej (gość)

    Pasują do siebie. A on ma taką obrzydliwa żonę bleee

    29.08.2020 10:11
  • Mlody (gość)

    A ten to kto to wogole jest. Ona egzotyczna dobra do bzykania ale on to kto?

    29.08.2020 09:32
  • jjj (gość)

    jebac tego frajera. Niech sie cieszy ze z taka seksi dupa mogl pracowac