"Pytanie na śniadanie". Serduszko WOŚP powodem wyproszenia jednego z gości programu? TVP komentuje

W mediach rozpętała się burza po tym, jak jeden z gości programu "Pytanie na śniadanie" poinformował w swoich mediach społecznościowych, że został wyproszony ze studia. Powodem tego miało być serduszko WOŚP. Przedstawiciele śniadaniówki zabrali już głos w tej sprawie. Jak się okazuje, krążące w mediach oskarżenia są bezpodstawne.

Multimedia

Dr Łukasz Preibisz miał być jednym z gości niedzielnego (12.01) wydania programu "Pytanie na śniadanie", ale jak poinformował w mediach społecznościowych, nie został wpuszczony na wizję, bo miał na sobie przyklejone serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zostałem dziś zaproszony jako ekspert medyczny do pytania na śniadanie TVP - rozmowa nie odbyła się, ale przecież nie dlatego, że mam serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na sobie... Boże, jak tu zawsze na Finale WOŚP się działo - napisał dermatolog.

Gwiazdy wspierają Jurka Owsiaka. Zobacz, co można wylicytować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!Zobacz więcej

Na wpis rozczarowanego dermatologa odpowiedziała już produkcja programu. Z informacji podanych przez TVP wynika, że lekarz spóźnił się na nagranie 40 minut.

Uwaga na fakenewsy! Ostrzegamy od wczoraj. W sieci krąży fałszywa informacja, jakoby pnś nie wpuściło doktora dermatologa do studia z powodu serduszka Wielkiej Orkiestry. Doktor miał uczestniczyć w rozmowie o 7.20. ale spóźnił się 40 minut. Przyjechał po zawodach. Cóż. Jak widać na zdjęciu inni goście z serduszkiem byli u nas punktualnie. - czytamy na oficjalnym koncie programu na Facebooku.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Iwona (gość)

  Młody chłopak który był w programie a na końcu śpiewał swój utwór też miał serduszko, ale na spotkanie do programu przyszedł punktualnie,szanując czas swój i innych, a doktorek no cóż kto późno przychodzi ....... następnym razem niech jest punktualny a nie bezczelnie kłamie!!!

  16.01.2020 12:06
 • master (gość)

  Ale idiotów tu zleciało. Koleś się po prostu spóźnił, a później płakał, że nie był w programie. Jest zwykłym oszustem. Co ciekawe... https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46173646/uwaga-na-fakenewsy

  14.01.2020 03:00
 • Yass (gość)

  Przypadek? Nie sadze 😀 Prywatna TV Rzadowa jak zawsze krysztalowa niemal jak ... Banas

  14.01.2020 00:02
 • Janek (gość)

  Niech doktorzyna bzdur nie opowiada bo był też młody chłopak który miał przyklejone serduszko WOŚP i przeprowadzono z nim rozmowę, więc doktorku nie prowokuj i nie siej fermentu.

  13.01.2020 17:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×