„Pytanie na śniadanie”. Tak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Była żona Macieja Kurzajewskiego pięknie się urządziła! Zobacz stylowe wnętrza i ogromny taras w apartamencie

Paulina Smaszcz-Kurzajewska to jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą jej komentarzy odnośnie nowego związku jej byłego męża, tj. Macieja Kurzajewskiego, obecnego partnera Katarzyny Cichopek. Dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych nie tylko w tej sprawie. Za pośrednictwem Instagrama chętnie pokazuje swoim fanom wnętrza swojego domu, który od czasów rozstania dzieli wspólnie z młodszym synem. Zobaczcie, jak żyje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Multimedia

Tak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska znana m.in. z roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" nie mogła zaliczyć ostatnich lat do udanych. Strata bliskich osób, pracy, a chwilę później rozwód. Dziennikarka jakiś czas temu rozwiodła się ze swoim byłym już mężem Maciejem Kurzajewskim, po 23 latach wspólnego życia. Teraz każde z nich układa sobie życie na nowo.

Wulgarne pozdrowienie Pauliny Smaszcz! Ostro do Janachowskiej: "Wiedziałaś za kim biegasz i za jakimi pieniędzmi"Zobacz więcej

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda na ich łamach chętnie pokazuje wnętrza swojego nowego apartamentu, w którym zamieszkała wraz z młodszym synem po rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim. Pierwsze, co się rzuca w oczy to stylowe wnętrza, gdzie króluje wszechobecna biel i retro fotogalerie. Imponujący jest również taras, na którym prezenterka chętnie spędza większość słonecznych dni.

Zobacz, jak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska**

Zobacz galerię

Spędzili razem ponad 20 lat i doświadczyli tragedii. "To zawsze będzie dla mnie porażka"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • An (gość)

    W mojej ocenie Pani Paulina nie potrafi poradzić sobie z obecną sytuacją w jakiej jest ex małżonek. Zgryźliwości, uszczypliwości... zazdrość. Po co ? Każdy poszedł w inną stronę. Czas otworzyć się na nowe a nie grzebać się w przeszłości i szukać luki aby wbić "szpileczkę".

    14.11.2022 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×