"Pytanie na śniadanie". To koniec! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 14 latach małżeństwa

Niemożliwe stało się faktem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili rozstać się po 14. latach małżeństwa. Para wydała oświadczenie w tej sprawie.

Multimedia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - historia miłości

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez lata uchodzili w polskim show biznesie za wzorowe małżeństwo. Miłość aktorki znanej z M jak miłość i słynnego tancerza narodziła się w 2005 roku podczas występu w programie "Taniec z gwiazdami". Po trzech latach znajomości, para zdecydowała się wziąć ślub i wieść szczęśliwe życie rodzinne. Doczekali się dwójki dzieci: syna Adama oraz córki Helenki.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zaręczyli się! Piękna tancerka powiedziała TAK!Zobacz więcej

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - koniec małżeństwa

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo znanej aktorki i tancerza należy już do przeszłości. Para na swoich kontach na Instagramie wydała wspólne oświadczenie w tej sprawie. Możemy tam przeczytać:

Drodzy, podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już wcześniej chcieli zakończyć małżeństwo?

To, że aktorka już wcześniej mogła rozmyślać o rozstaniu z mężem, może sugerować udzielony przez nią w 2019 r. wywiad dla czasopisma "Pani", w którym dała do zrozumienia, że już wtedy w jej małżeństwie nie działo się najlepiej. Mogliśmy wówczas przeczytać:

Mieliśmy z Marcinem gorsze chwile i być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Ale składaliśmy przysięgę małżeńską, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek.

Również Marcin Hakiel swego czasu informował na łamach prasy, że jego życie z Katarzyną Cichopek nie jest kolorowe. W wywiadzie dla magazynu "Viva" można było się dowiedzieć, że:

Nie ma co ukrywać, nie każdy dzień jest usłany różami. Szczególnie gdy się prowadzi prawdziwe życie. Ma się rodzinę, pracę, dzieci i różne decyzje do podjęcia. A przy tym koleżanka małżonka jest emocjonalną osobą. Ale zawsze dochodzimy do porozumienia - stwierdził wówczas tancerz.

Zobacz naszą galerię i poznaj najciekawsze momenty z życia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek straci pracę? Niepokojące doniesienia mediówZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • dfvdv (gość)

  nie wierze w ich rozwód to chodzi o pieniądze jak zwykle

  03.04.2022 18:14
 • Dora (gość)

  A mi ich po ludzku szkoda, taka fajna rodzinka, niech próbują może uda się jeszcze to małżeństwo uratować. A dla Pana Marcina rada: powinien być dumny z żony i chwalić się nią , a nie zazdrościć sukcesów, to nie konkurent, tylko współmałżonka i pewnie część z tych sukcesów zawdzięcza pomocy w opiece nad dziećmi właśnie Panu Marcinowi.

  13.03.2022 16:08
 • Jolka (gość)

  Po co o tym pisac co to kogo obchodzi ze oni sie rostaja ,nie oni piersi i. nie ostatni widocznie maja siebie juz dosc przez te 14 lub 17 lat bo raz jest napisane ze po 14 latach a na innym wpisie ze po 17 latach

  13.03.2022 14:10
 • Jan (gość)

  Kogo to obchodzi to ich problem A nie wszystkich do sokoła.

  13.03.2022 06:05
 • Kera (gość)

  A kogo to obchodzi że cihopka odchodzi od męża. A czy pomyślała o dzieciach.

  12.03.2022 19:26
 • Roman (gość)

  No Q... , po kiego grzyba tak się afiszują, skoro nie chcą krzywdzić siebie i swoich dzieci ??? Aż musieli wydać oświadczenie... Śmiechu warte, a jeden z drugim głupkiem im współczuje... PARANOJA !

  12.03.2022 10:45
 • Kla (gość)

  Gdzie jest moderator strony? Dlaczego są tu hejsterskie komenatarze!!!! Nawet zglosic sie nie da bo nie ma takiej opcji!

  11.03.2022 18:57
 • Miki (gość)

  A niech sie rozchodza ,biedni nie są krzzda im sie dziala nie bedzie, to typowe w tym jak to nazywaja showbiznesie🤣🤣🤣🤣

  11.03.2022 14:26
 • helka (gość)

  No cóż, paszoł biznes i tyle.

  11.03.2022 14:25
 • NELKA (gość)

  BIJE W LEB WODA SODOWA / ZA DUZO KASY I PYCHY /

  11.03.2022 14:19
 • Mężatka (gość)

  Nie pierwsi i nie ostatni😏

  11.03.2022 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×