"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel z nową partnerką w programie! Co stało się z Izabellą Krzan? Kim jest Aleksandra Grysz?

Tomasz Kammel w sobotni poranek zaskoczył widzów "Pytania na śniadanie". U jego boku zabrakło Izabelli Krzan, a prezenter pojawił się na antenie z nową partnerką. Kim jest Aleksandra Grysz?

Multimedia

Tomasz Kammel i Izabella Krzan uchodzą za jeden z najpopularniejszych duetów w polskiej telewizji. Gwiazdor TVP i piękna modelka już od kilku lat prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". W sobotę, 26 marca 2022 roku zaszła jednak zmiana, a widzowie nie kryli zaskoczenia, gdy u boku dziennikarza zobaczyli kogoś innego.

Izabella Krzan pokazała mieszkanie. Widać, że kocha rośliny! Zobacz więcej

Tego poranka Tomaszowi Kammelowi towarzyszyła Aleksandra Grysz. Co się stało z Izabellą Krzan?

Ola dzisiaj oficjalnie rozpoczyna swoją przygodę jako prowadząca - tak Tomasz Kammel przedstawił swoją nową partnerkę.

Internauci już snują domysły i zastanawiają się, czy Izabella Krzan wróci do programu. Tomasz Kammel zapewnił na antenie, że u modelki wszystko w porządku.

Aleksandra Grysz - kim jest?

Widzowie mogą kojarzyć Aleksandrę Grysz z czerwonego dywanu "Pytania na śniadanie". Zanim zaczęła robić karierę w telewizji śniadaniowej, próbowała swoich sił w konkursach piękności. Fani "Pytania na śniadanie" przyjęli ją bardzo ciepło. Oto komentarze, jakie pojawiły się na profilu programu w mediach społecznościowych:

Olu, doskonale się sprawdziłaś w roli prowadzącej! 🤩 Emanujesz pozytywną energią, masz w sobie dużo ciepła, świetnie nawiązujesz kontakt z rozmówcami. Jesteście z Tomkiem zgranym duetem! Tak trzymać

Bardzo fajnie ogląda się ten duet! Pani Ola naturalna i uśmiechnięta. Mr Kammel to klasa sama w sobie 😃 poranek z PnŚ jest okey

Jestem zauroczona Aleksandrą jako prowadzącą program PnŚ. Ola jest piękną kobietą. Myślę że powinna zostać w tym programie bo jest dobra w tym co robi. Kammel i Ola wspaniały duet.

Zobaczcie w galerii zdjęcia Aleksandry Grysz, nowej prowadzącej "Pytania na śniadanie".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • nelka (gość)

    WCZORAJ KRZAN PROWADZILA " PTS " Z KAMMELEM / DN. 28,03,2022 R. / NIE ROZUMIE PO CO TE WYZWISKA I PLUCIE / CZY TAK WAS WYCHOWALI RODZICE I WYNIESLISCIE NIENAWISC ZE SWOJEGO DOMU / OBRZYDLIWE I CHAMSTWO / DNO /

    29.03.2022 10:13
  • Ewa (gość)

    Pierwszy raz tu weszlam ale widzę że tu same śmieci pisza co za łobuzeria wstyd chamstwo juz wychodzę co za teksty

    29.03.2022 04:05
  • W pizdu (gość)

    Jebać chrzanową, nigdy kurwy nie lubiłem. Niech spierdala koń jebany z wizji.

    28.03.2022 20:25
  • Ania (gość)

    Wcale nie prowadzi od lat z Krzan tego programu, przez lata prowadził z Marzenka, której swoją drogą nawet nie podziekował za to… z Krzan prowadzi od tego aktu odwagi Marzenki. Czyli kilka miesięcy. Iza nie za bystra, wiec się dopasowuje do wszechwiedzącego Kammela. Wiec mu pasuje. Może juz nie wytrzymala presji? Z nim się musi ciezko pracować, wyglada na takiego co zawsze musi miec racje i wie lepiej.

    28.03.2022 09:58
  • Olo (gość)

    Bardzo dobrze że Krzan już nie ma...ten głos przez nos...nie lubiana...są od niej piękniejsze I mądrzejsze...

    27.03.2022 22:32
  • 100% (gość)

    Kamel najszczęśliwszy byłby gdyby poprowadził program z piaskiem albo biedroniem...wyłby na wizji jak suka w ruji.

    27.03.2022 20:38
  • Leonik (gość)

    Dlaczego Iza nie jest w PŚ już nie będzie prowadziła, bardzo ładnie wygląda i prowadziła superancko, a o co chodzi widzą kto taki mądry niech idzie prowadzić, zobaczymy jaka będzie miał wymowę, czy dorówna jej.

    27.03.2022 20:37
  • Lala (gość)

    Izunia jest sympatyczna i pomimo wady słuchu dobrze ją słyszę. Są Panie,które gęgają wartko prędko bele jak. Dziwię się kto je zatrudnił na wizje chyba kochanek albo wujek.

    27.03.2022 18:22
  • Inga (gość)

    Krzan to gęgająca idiotka, jej denne komentarze wyrzucane z gardzieli pełnej polipów z siłą karabiu maszynowego są nie do strawienia. Zuprłmie nie nadaje się do prowadzenia programów. Razem z Dudziukiem stanowią parę debili nazywając sami siebie Izunią i Norbaskiem - gorzej niż przedszkolaki. W ogóle totalne DNO.

    27.03.2022 14:45
  • Gosc (gość)

    Słaba. Do wymiany...

    27.03.2022 14:44
  • Inga (gość)

    Krzan to gęgająca idiotka, jej denne komentarze wyrzucane z gardzieli pełnej polipów z siłą karabiu maszynowego są nie do strawienia. Zuprłmie nie nadaje się do prowadzenia programów. Razem z Dudziukiem stanowią parę debili nazywając sami siebie Izunią i Norbaskiem - gorzej niż przedszkolaki. W ogóle totalne DNO.

    27.03.2022 14:44
  • Medyta (gość)

    Nie podoba mi sie jak zachowuje sie nowa partnerka programowa Kamela, nie pasuje do programu na zywo

    27.03.2022 14:13
  • Jaga (gość)

    KC, wyleciała ale za granicę na urlop. W M jak Miłość ma również urlop ponad miesiąc. Zazdrość Polaków granic nie zna.

    27.03.2022 08:15
  • Nareszcie (gość)

    Nareszcie doczekałam się pani C wyleciała super gratulacje

    26.03.2022 17:16
  • Bob (gość)

    Kilka lat prowadziła z kamelem pnś? Chyba kilka miesięcy...