"Pytanie na śniadanie". Tomasz Wolny i jego żona, Agata Tomaszewska - dziennikarka TVN24. Kłócą się rozmawiając o pracy?

Tomasz Wolny - dziennikarz i prezenter TVP oraz Agata Tomaszewska - dziennikarka TVN24, to szczęśliwe małżeństwo z długim stażem. Jak udaje im się pogodzić różnice związane ze swoimi miejscami pracy? Czy kłócą się rozmawiając na ten temat?

Multimedia

Tomasz Wolny z żoną Agatą na gali Telekamery 2020

Podczas 23. gali Telekamery Tele Tygodnia, Tomasz Wolny otrzymał nagrodę w kategorii "Prezenter informacji" - drugi rok z rzędu. Dziennikarz nie ukrywa, że osobą, która najbardziej wierzyła w jego zwycięstwo była jego żona. Co ciekawe, Agata Tomaszewska-Wolny także jest dziennikarką - pracuje w TVN24.

Widzowie po raz kolejny wybrali swoich ulubieńców! Sprawdź, kto zgarnął statuetki!Zobacz więcej

Ślub Agaty i Tomasza odbył się w 2009 r. Para wychowuje razem trójkę dzieci: Zosię, Tymona i Halszkę. Wolny swoją karierę rozpoczął w poznańskim oddziale TVN24. W 2010 roku przeszedł do Telewizji Polskiej. W 2014 r. stał się jednym z prezenterów Panoramy, a od 2015 r. w parze z Marceliną Zawadzką współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Sam o sobie pisze na tak: Prowadzący "Pytanie na śniadanie" i "Panoramę" czyli rano zadaje pytania - wieczorem podaje informacje.

Podczas gali Telekamer Agata i Tomasz olśnili wszystkich na czerwonym dywanie. Dumna z męża dziennikarka zaprezentowała się w długiej czerwonej sukni z falbaną zamiast ramiączka. Czy dość silne różnice światopoglądowe, które wyznają TVP i TVN mają wpływ na ich codzienne życie? Posłuchajcie, jak pięknie Tomasz Wolny mówi o swoim małżeństwie w naszym wideo!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski oraz Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, czyli najpiękniejsze pary na galiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Antice (gość)

  Super prezenter.

  26.05.2020 11:11
 • Rena (gość)

  Picuś glancuś z tego wolnego..

  13.05.2020 05:46
 • Asia (gość)

  Tomasz Wolny to super dziennikarz ciszę się, że mój faworyt wygrał. Ja uważam, że prezentuje najwyższej klasy dziennikarstwo takie które lubie przekazuje informację, nie narzuca ani nie sugeruje swojego zdania nie robi show w prowadzonych przez siebie programach i nie promuje się na niewiadomo jakiego znawcę od polityki bezstronnie przekazuje informację dając widzom możliwość samodzielnego wyrobienia sobie zdania. Poza tym okazuje szacunek każdemu widzowi bez względu na poglady czy opinię, nie sprzedaje swojego życia prywatnego poprostu "normalny dziennikarz" jakich mało. Zawsze z pozytywną energią i zaangażowaniem czy w Panoramie czy w PNŚ super. Gratuluje.

  12.02.2020 13:43
 • Tg (gość)

  Kreatura Kurskiego. Dziwię się jego żonie, że z nim wytrzymuje, ale chyba siebie są warci. Żenada.

  07.02.2020 15:47
 • Pd (gość)

  Jak oni się dogadują, pracując w tak różnych stacjach, to jest niemożliwe pd

  07.02.2020 15:23
 • Grażka (gość)

  Tomek Wolny to super gość wiadomo poznaniak ja też jestem z Wielkopolski i kocham Poznań to najpiękniejsze miasto na

  07.02.2020 08:42
 • Moi (gość)

  Wolny do mnie nie przemawia. Mysle, ze duzo gra i nie jestvtaki mily i slodki w realu. Taki facet, ktory uwaza, ze jest super w pracy, super ojcem, super gosciem. Tylko, ze z pewnoscia ma do pomocy sztab ludzi bo stac go na to. Dzisiejsze dziennikarstwo jest marionetkowe i polega na odczytaniu tego co im przygotowanio. Nikt nie zastanawia sie ile w tym prawdy. Prawdxiwe dziennikarsto chociazby sledcze i bezstronne jest martwe.

  06.02.2020 22:20
 • *** (gość)

  Ja tam lubię ich oglądaç. Wolny bardzo miły i sympatyczny gość najbardziej lubię duet Zawadzkiej i jego. Gratulacje!

  06.02.2020 18:39
 • Anna (gość)

  Wolny jest super jako dziennikarz i człowiek.

  06.02.2020 17:16
 • Maria. (gość)

  Nie za bardzo ich lubia oglàdac w P N S. Przemadrzaly,jacys pobudzeni obydwoje.Choc nie jestem z TVN,to oglàdam kiedy prowadza Dorota I Marcin.

  06.02.2020 11:43
 • Maria. (gość)

  Nie za bardzo ich lubia oglàdac w P N S. Przemadrzaly,jacys pobudzeni obydwoje.Choc nie jestem z TVN,to oglàdam kiedy prowadza Dorota I Marcin.

  06.02.2020 11:42
 • Ana (gość)

  Wolny weź przykład z Prokopa i Wellman, w tym duecie panuje szacunek do współ prowadzącej do gości dając im możliwość wypowiedzenia bez przerywania. Kto jemu dał kamery,???

  06.02.2020 10:55
 • Rafał (gość)

  Wolny nie zachwyca szczególnie w PNSniadanie. Facet taki pobudzony, gada jak najęty, przytakuje wchodzi w temat o którym nie ma zielonego pojęcia. Dobrze że ma Stonowaną partnerkę w tym programie, bo nieraz sprawia wrazenie że włazi na na Zawadzką nie pozwalając jej nic powiedzieć. Okropny.

  06.02.2020 10:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×