"Pytanie na śniadanie". Wystrojona Halina Jaksa z "Sanatorium miłości" w kurniku. Opowiedziała o miłości. Jest zakochana?

Halina Jaksa, kuracjuszka z 3. edycji "Sanatorium miłości" zaprosiła do siebie ekipę "Pytania na śniadania". Wystrojona Królowa Turnusu oprowadziła reportera po kurniku i opowiedziała o tym, czy wierzy jeszcze w miłość. Jak sympatyczna Halinka wypadła w telewizji?

Multimedia

Halina Jaksa z "Sanatorium miłości" w kurniku i ogrodzie z "Pytaniem na śniadanie"

Halina Jaksa zdobywa coraz większą popularność. Sympatyczna kuracjuszka zaprosiła tym razem do swojego domu pod Pabianicami ekipę programu "Pytanie na śniadanie". Mateusz Szymkowiak obdarował Królową Turnusu ogromnym bukietem kwiatów. -Nie mogłam go zmieścić do wazonu - wspominała Halina. Ulubienica widzów dała się też porwać Mateuszowi Szymkowiakowi do tańca!

Halina załamana śmiercią Władysława. Poruszające słowa seniorki o koledze z programuZobacz więcej

Halina z "Sanatorium miłości 3" oprowadziła kamery po swoim wiosennym ogrodzie. -Lubię mieć wszystko uporządkowane. Jak jest ciepło to lubię usiąść na ławce i popatrzeć na te figurki, kwiatki. Cieszą oko, aż potem chce się pracować - opowiadała. Wystrojona kuracjuszka zajrzała także z reporterem "Pytania na śniadanie" do kurnika. Kiedyś sprzedawała jajka na pabianickim rynku, ale teraz woli rozwozić je sama stałym klientom.

Niedawno poszłam na rynek i chciałam sobie kupić sukienkę. Zaczęłam oglądać jedną, a podeszła jakaś pani i mówi: To nie dla pani! - opowiadała w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Jak układa się życie uczuciowe Haliny po powrocie z "Sanatorium miłości"? Seniorka nie znalazła jeszcze "tego jedynego", ale się nie poddaje. Zapewnia, że nadal wierzy w miłość.

Wierzę, że może jeszcze znajdę miłość. Trzeba wierzyć, tak to bym się nie zgłosiła do programu. W każdym wieku można się zakochać - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie" Halina Jaksa.

Zobaczcie, jak Halina Jaksa wypadła podczas wizyty ekipy "Pytania na śniadanie".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Danes 13 (gość)

    Była Halina w programie ,płakała ,śmiała się i została królową ok,ale żeby nominować ją do osobowości roku,to już przesada.Uważam,że trzeba mieć klasę,by walczyć o tę nagrodę.

    24.04.2021 12:37
  • Sonia (gość)

    Lubię p. HALINKĘ! ale żeby to była osobowość to przesada. Do kurnika nie chodzi się w czerwonych butach! No i ten styl ubioru i bycia nie pasuje do osobowości.

    22.04.2021 06:11
  • Dana (gość)

    Panie Edwardzie juz czas powiedziec stop i kochac osobe ,ktora zaopiekuje sie Toba na stare lata “Starosc jest okrutna” w samotnosci . Zycze duzo zdrowia.

    20.04.2021 22:38
  • Dana (gość)

    Halinko jestes soba i nie wstydzisz sie zadnej pracy Podziwiam Cie i uwazaj bo falsz i obluda nie zna granic . Uwazam ze Pan Wieslaw porownal Cie do Swojej Mamy to bardzo duze wyroznienie bo Matke kocha najbardziej

    20.04.2021 22:34
  • Dana (gość)

    Czesc Ich pamieci

    20.04.2021 22:27
  • ona (gość)

    Ci co krytykują nie mają do siebie żadnego szacunku, oni siebie nie kochają, nic nie wiedzą, to jest dno społeczne.

    19.04.2021 10:00
  • Lusi (gość)

    Hejtować to tylko potrafi tchórz i zadufany w sobie. Wszystkiego dobrego zdrówka pani Halinko pozdrawiam.

    18.04.2021 18:13
  • pola (gość)

    Miki, to się zgłoś, a zazdrościć nie ma naprawdę czego.

    18.04.2021 14:12
  • Saw (gość)

    Brawo

    18.04.2021 13:11
  • Saw (gość)

    Brawo

    18.04.2021 13:11
  • Miki (gość)

    Program Sanatorium Miłości jest po to żeby zabłysnąć nie wiedzieliscie o tym. można zarobić i być sławnym. A zatem nie zazdrościć tylko zgłosić się do programu

    18.04.2021 11:41
  • Maria (gość)

    Może ta sniadaniowa tv zajmie się powazniejszymi i ważniejszym sprawami.Może zapytaja pana Niedzielskiego dlaczego okłamał nas seniorów 65+ i jak królik doswiadczalne kazal szczepic tę badziewna szczepionka. AstraZeneka? Sttaszyl ze innej nie dostaniemy a za karę koniec kolejki. W tydzień później zmienil zdanie.A ja głupia dalam się po eaz kolejny oszukać !!

    18.04.2021 11:30
  • umtara (gość)

    Zniesmaczona, P. Halina ma coś do powiedzenia ? Nie wydaje mi się.Celebrytami zostają przeważnie ludzie chcący być sławni za wszelką cenę, nieciekawi, prości , mający wielkie parcie na szkło. Człowiek naprawdę wartościowy, wykształcony, nie pcha się na łamy gazet, do programów, a jeśli już, to do znanych konkursów gdzie potrzebna jest wiedza i oczytanie.

    18.04.2021 11:20
  • Zniesmaczona (gość)

    Zazdrościcie? Wystąpcie w jakimś programie i też będziecie tzw. celebrytami,ale nie macie odwagi bo ludzie którzy nie mają nic do powiedzenia najbardziej krytykują i boją się oceny swojej osoby. Najpierw popatrzcie w lustro.

    18.04.2021 08:25
  • Bela (gość)

    Jaki głupi tytuł, a w co miała się wystroić, gumofilce założyć? Swoim strojem daje die szacunek gościom. Głupi pismaku 😄

    17.04.2021 21:27
  • BoZena (gość)

    Fajna babka wesoła,, prosto mówi co myśli pozdrawiam

    17.04.2021 19:54
  • T (gość)

    Żadnego szacunku nie macie hejterzy,a więc i dla siebie zajmijcie się ludzie czymś pożytecznym,nie obrażajcie nikogo, zacznijmy się szanować , życzę wszystkim zrozumienia siebie i wszystkich dookoła