pytanie na śniadanie

"You Can Dance - Nowa generacja". Katarzyna Cichopek nie będzie jurorką w programie? Miała ją wygryźć Ida Nowakowska

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat udziału Katarzyny Cichopek w najnowszej edycji "You Can Dance - Nowa generacja". Słynna aktorka miała być przymierzana do roli jednej z jurorek programu. Jednak według najnowszych doniesień, to Ida Nowakowska ma oceniać występy tancerzy. Czy to oznacza koniec Katarzyny Cichopek w "You Can Dance"?

30.06.2022You Can Dance - Nowa Generacja

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zachwycona postawą Marcina Hakiela. Wyświadczył jej ogromną przysługę. "Jestem szczęśliwa!"

Od kilku miesięcy, rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest jednym z naczelnych tematów wielu medialnych doniesień. Choć początki ich rozstania nie należały do najłatwiejszych, to wygląda na to, że najtrudniejsze już za nimi i para ponownie zaczyna się ze sobą dogadywać. W jednym z najnowszych wywiadów, Katarzyna Cichopek postanowiła opowiedzieć o obecnej relacji z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że tancerz wyświadczył jej ogromną przysługę.

22.06.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczere wyznanie. "Ten rok jest dla mnie trudny"

Katarzyna Cichopek ostatnio spełniła swoje marzenie - prowadziła festiwal w Opolu. Na festiwalu aktorka i prezenterka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, na kogo może liczyć w życiu. Zdobyła się także na osobiste wyznanie dotyczące obecnego zamieszania wokół jej osoby, które wybuchło w chwili ogłoszenia rozstania z Marcinem Hakielem.

21.06.2022Pytanie na śniadanie

Jola Kleser z "Pytania na śniadanie" dostała własny program. Tylko nam opowiedziała o kulisach swoich "Kulinarnych wędrówek". Co nie podoba jej się w diecie Polaków?

Jola Kleser od lat związana jest z telewizyjnymi programami kulinarnymi. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w kuchni "Pytania na śniadanie". Kulinarna gwiazda TVP tym razem wystartowała z własnym programem. W rozmowie z Telemagazynem, Jola Kleser zdradziła m.in. czego widzowie będą mogli się spodziewać w jej nowym show, a także wyznała, co jej się nie podoba w diecie wielu Polaków.

21.06.2022Kulinarne wędrówki z Jolą Kleser

"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek opowiedzieli o swoich zaręczynach w "Pytaniu na śniadanie". Mężczyzna kupił za duży pierścionek!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi łączyć ludzi. Pokazały to już poprzednie edycje randkowego show dla seniorów, jednak 4. edycja "Sanatorium miłości" okazała się być pod tym względem wyjątkowa! Za nami zaręczyny Natalii i Marka, o których jako pierwszy poinformował serwis Telemagazyn.pl. Teraz seniorzy opowiedzieli o tej wyjątkowej chwili w "Pytaniu na śniadanie".

17.06.2022Sanatorium miłości

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska stoi murem za Katarzyną Cichopek i znowu wbija szpilę Marcinowi Hakielowi. "Prywatne sprawy zostawić prywatnymi"

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu skrytykowała postawę Marcina Hakiela od czasu jego rozstania z Katarzyną Cichopek. W rozmowie z Telemagazynem, prezenterka postanowiła ponownie zabrać głos w sprawie rozstania słynnej pary i wyrazić wsparcie dla przeżywającej trudne chwile Katarzyny Cichopek. Jednocześnie skierowała wyraźną aluzję w stronę Marcina Hakiela, nawiązując do jego otwartości na ujawnianie kulisów jego rozstania z aktorką.

17.06.2022Pytanie na śniadanie

"Rolnik szuka żony". Małgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa Pachuckiego. Telewizja Polska uczci pamięć o uczestniku programu Marty Manowskiej?

Nagła śmierć Krzysztofa znanego z programu "Rolnik szuka żony" wstrząsnęła zarówno najbliższymi uczestnikami, jak i osobami postronnymi, w tym dziennikarzami związanymi z Telewizją Polską. Także dla Małgorzaty Tomaszewskiej te wieści były szokujące i smutne. Małgorzata Tomaszewska została zapytana, czy stacja, dla której pracuje, planuje uczcić pamięć o zmarłym rolniku.

10.06.2022Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×