Quarantine Pillow Challenge. Doda, Joanna Koroniewska i... Akop Szostak robią sukienki z poduszek! O co chodzi?

Quarantine Pillow Challenge - nowa "zabawa" w social mediach, która powoli podbija serca także osób publicznych. Sukienki z poduszek zrobili już sobie m.in. Doda, Joanna Koroniewska i... Akop Szostak!

Multimedia

Quarantine Pillow Challenge wśród celebrytów

Kwarantanna wyzwala w ludziach ciekawe pokłady kreatywności. Jednym z tego przykładów jest Quarantine Pillow Challenge, czyli robienie sobie sukienki z... poduszki. W jaki sposób? To bardzo proste - wystarczy położyć poduszkę przed sobą, założyć pasek lub obwiązać się sznurkiem wokół talii - i gotowe! Nowy look na kwarantannę jak znalazł.

Dominika Kulczyk i Lewandowscy przekazują miliony, a Ewa Minge szyje maseczki. Kto jeszcze walczy z koronawirusem?Zobacz więcej

Zdjęcia osób w sukienkach z poduszki dosłownie zalały media społecznościowe. Do grona osób angażujących się w Quarantine Pillow Challenge dołączyły też osoby publiczne. Nowym trendem zachwyciła się Doda, która na swoim profilu opublikowała nie tylko zdjęcia ze sobą w roli głównej, ale też swoich fanów, którzy tak jak ona stworzyli sobie nowy look.

Sukienka z poduszki podbiła tez serce Joanny Koroniewskiej, a później także jej męża, Macieja Dowbora. Z wyzwaniem mierzył się również Akop Szostak. Jak wyszło? Zobaczcie w galerii!

Roksana Węgiel, Piotr Kupicha, Halina Mlynkova i inni artyści śpiewają, aby "dla otuchy"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×