quentin tarantino

"Pewnego razu w... Hollywood". Maja Frykowska będzie walczyć o odszkodowanie po zamordowanym przez bandę Mansona dziadku!

W tym roku minęło 50 lat od ataku bandy Charlesa Mansona na dom Romana Polańskiego i morderstwa dokonanego na Sharon Tate i jej przyjaciół. Tamtego feralnego dnia zginął też Wojciech Frykowski, dziadek Mai Frykowskiej. Celebrytka zapowiedziała, że będzie walczyć o odszkodowanie po zamordowanym przez bandę Mansona dziadku!

21.10.2019Pewnego razu w... Hollywood

Filmy Quentina Tarantino - ranking. "Pewnego razu... w Hollywood" jest najlepsze?

Quentin Tarantino, czyli żywa ikona kina. Na jego filmy się czeka, a każdy kolejny projekt zawsze budzi ogromne emocje. Właściwie nic dziwnego, bowiem lata temu amerykański twórca zapowiedział, że jego reżyserskie CV będzie obejmowało tylko 10 solowych filmów. Premiery 9 z nich już za nami, więc podsumowujemy dotychczasowy dorobek autora i prezentujemy Wam ranking najlepszych filmów Quentina Tarantino!

20.08.2019Ranking

"Once Upon a Time in Hollywood". Rafał Zawierucha, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i tłum gwiazd premierze nowego filmu Quentina Tarantino!

Z nami uroczysta premiera najnowszego filmu Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd produkcji: Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie. Wśród nich brylował Rafał Zawierucha, który również wystąpił w nowszej produkcji słynnego reżysera. Polak wcielił się w postać Romana Polańskiego.

23.07.2019Once Upon A Time in Hollywood

Filmy Quentin Tarantino. TOP15 najlepszych filmów postmodernistycznych Tarantino!

Quentin Tarantino jest jednym z najbardziej cenionych twórców Hollywood. Jego filmy to arcydzieła postmodernistyczne, pełne wyszukanych środków stylistycznych i nawiązań do popkultury. Każdy z filmów twórcy kultowego „Pulp Fiction" prowokuje do zadawania pytań natury filozoficznej, a ich fabuła jest tylko pretekstem do wyłożenia uniwersalnego przesłania o kondycji ludzkiej. Przedstawiamy subiektywny ranking najlepszych filmów Tarantino!

30.06.2019Ranking

Rafał Zawierucha o roli w filmie Quentina Tarantino. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół: „jedzie” na energii i komunikacji rodem z LA [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Once Upon a Time In Hollywood" to nowa produkcja Quentina Tarantino, w której wystąpi Rafał Zawierucha. Polski aktor w hollywoodzkiej produkcji wcieli się w postać Romana Polańskiego. Zawierucha był gościem weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN", w którym opowiadał o pracy z Tarantino. Widzowie zwrócili uwagę na jeden szczegół podczas jego rozmowy. O co chodzi?

05.11.2018Once Upon A Time in Hollywood

"Once Upon a Time In Hollywood". Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino! Kim jest? [DUŻO ZDJĘĆ]

Doskonała wiadomość dla polskiego kina! Quentin Tarantino właśnie realizuje film "Once Upon a Time In Hollywood", w którym pojawia się postać Romana Polańskiego. Już od dawna spekulowano, że amerykański twórca będzie chciał obsadzić w tej roli polskiego aktora i w końcu mamy potwierdzenie! Romana Polańskiego w hollywoodzkiej produkcji zagra Rafał Zawierucha! Kim jest? W czym do tej pory zagrał? Przedstawiamy Wam Rafała Zawieruchę.

28.08.2018Once Upon A Time in Hollywood

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×