Rabczewska znowu odpowiada na zarzuty Ryszarda Nowaka

Wojna między "królową" a szefem Ogólnopolskiego Komitetu Obrony Przed Sektami nadal trwa

Multimedia

 • Przed Nami kolejne spotkanie koncertowe i to już w ten weekend, żeby nie było smutno to mam nadzieję, że "pseudo strażnik moralność", który notabene głosował "będąc w Unii Pracy" za aborcją... tj. pan Ryszard Nowak, nie zapomni o Nas i dalej będzie rozsyłał swoje chore pisma (których znaczenia sam nie rozumie...) do burmistrzów i włodarzy miast. Musimy przecież zbierać makulaturę (ratujmy lasy...), a profesorom psychologii przyda się materiał poglądowy do "studium przypadku". Swoją drogą, jak żenującym i płytkim umysłowo trzeba być, BY OCENIAĆ KONCERT NIE BĘDĄC NA NIM... - pisze Dorota na swoim blogu.

Piosenkarka zarzuciła Nowakowi chorobę psychiczną i wyznała, że jego zarzuty przyczyniają się do promocji jej nowej trasy koncertowej, za co jest mu wdzięczna. Czy jako dorośli ludzie będą kiedyś w stanie się dogadać?

Czytaj także: Doda walczy o swoje prawa! Doda twierdzi, że kiedyś była jeszcze bardziej pyskata! Znak pokoju!?

Komentarze

Skomentuj
 • nie fanka (gość)

  a kręgosłupek się rozsypie i co wtedy?może będzie czas na refleksje? ale póki co trzeba dawać koncerty,bo co innego robić się nie potrafi - skandalizować,śpiewać i głupoty opowiadać!!!!

  21.06.2010 06:15
 • Honorek (gość)

  Niech się Pani broni przed atakiem Pana R.N. i ŚPIEWA, a przede wszystkim wraca do ZDROWIA!

  20.06.2010 16:33
 • Mecenas (gość)

  Doda ośmieszyła się wydając takie pełne agresji oświadczenie. Punkt dla Ryszarda Nowaka, który zwalczając od kilkunastu sekty, pokazuje przy tym wszystkim dużą klasę.

  20.06.2010 16:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×