Radek Liszewski, lider zespołu Weekend na egzotycznych wakacjach z rodziną! Zobacz, gdzie odpoczywa!

Radek Liszewski, czyli lider zespołu Weekend zabrał rodzinę na egzotyczne wakacje. Muzyk zdążył już pochwalić się w mediach społecznościowych zdjęciami z podróży. Jego fani nie kryją zachwytu i w komentarzach zgodnie podkreślają, że postawił na piękne miejsce. Sprawdź, gdzie odpoczywa lider zespołu Weekend!

Multimedia

Radek Liszewski na egzotycznych wakacjach z rodziną!

Radek Liszewski – popularny muzyk i lider zespołu Weekend ma za sobą bardzo pracowity okres. W październiku br. udało mu się w końcu wygospodarować trochę wolnego czasu, aby móc odpocząć w gronie rodziny. Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów zabrał najbliższych na egzotyczne wakacje. Informację podano na oficjalnym profilu zespołu Weekend w mediach społecznościowych.

Super reset !! Nowa energia do pracy !!! Zanzibar!!! - czytamy pod najnowszymi zdjęciami Radka Liszewskiego.

Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, w 3. sezonie serialu TV Puls! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani artysty nie kryją zachwytu i w komentarzach wszyscy zgodnie podkreślają, że Zanzibar to doskonałe miejsce na urlop z rodziną. Radek Liszewski z wakacji na Zanzibarze z pewnością wróci wypoczęty i z nową energią do pracy!

Przepiękne miejsce. Udanego wypoczynku

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia, jakimi lider zespołu Weekend pochwalił się w mediach społecznościowych! Zobacz, jak Radek Liszewski bawi się na Zanzibarze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×