Radek Liszewski - lider zespołu Weekend w "Szpitalu" [ZDJĘCIA]

Po Patrycji Pająk kolejny celebryta pojawi się w serialu "Szpital".

Multimedia

W odcinku, który zostanie wyemitowany 22 kwietnia o godz. 16:55 w TVN-ie pojawi się gościnnie lider zespołu Weekend - Radek Liszewski. Piosenkarz wcieli się w rolę przyjaciela pacjenta, który trafi na SOR po nadmiernym spożyciu alkoholu. Pacjentem zajmie się dr Eryk Wajman (Radosław Osmalak).

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA PAJĄK W "SZPITALU" [ZDJĘCIA]

Obecność Radka Liszowskiego w szpitalu sprawi, że na miejscu błyskawicznie pojawią się jego fani, zaniepokojeni stanem zdrowia idola. I choć szpital ogłosi, że piosenkarz nie jest pacjentem, fani opanują oddział i będą utrudniać pracę lekarzom. Jedna ze zdesperowanych fanek dostanie się nawet do pokoju chorego przyjaciela Liszewskiego, podając się za jego narzeczoną!

Tymczasem tancerz - przyjaciel Liszewskiego - dostanie zapaści serca i konieczna będzie reanimacja! Lider zespołu Weekend bardzo przejmie się stanem zdrowia kolegi, szczególnie, że lekarze nie będą w stanie stwierdzić, co poza alkoholem jest przyczyną nagłego pogorszenia stanu jego zdrowia...

Komentarze

Skomentuj
  • Ania-ruda (gość)

    Jesteś wspanialym artystą:-)dobrze zagrana rola panie Radku wyszło bd.:-)

    23.04.2013 19:18
  • geyu (gość)

    Odwracam wzrok, gdy leci reklama tego odcinka. Jak szanujący się artysta może wystąpić w takim serialu? Żałosne. Najważniejsze, że pieniążki będą, nie Radku? :)

    20.04.2013 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×