Radek Liszewski: Nie zarobiliśmy pół miliona złotych w dwa miesiące

Radek Liszewski z zespołu Weekend jest zniesmaczony ostatnimi doniesieniami prasy, która podsumowuje jego zarobki.

Multimedia

Z wyliczeń dziennikarzy wynika, że tylko w ciągu dwóch miesięcy grupa zagrała 25 koncertów, a na konto piosenkarza wpłynęło pół miliona złotych. Wokalista przyznaje, że zdarza mu się dać cztery występy dziennie, ale nie są to pełne, półtoragodzinne koncerty za pełne stawki.

- Nie zarobiliśmy pół miliona złotych w dwa miesiące. Niestety, takie rzeczy to tylko w Hollywood, a my żyjemy w Polsce. Nie mam siłowni, nie mam dyskotek, te pięć domów w każdym miejscu w kraju, to też informacje nieprawdziwe. Jak najbardziej chciałbym je zdementować. Może kogoś to bawi, mnie nie do końca - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend.

CZYTAJ TAKŻE: HIT "ONA TAŃCZY DLA MNIE" PO ANGIELSKU! [WIDEO] CZY RADEK LISZEWSKI MA SŁUŻĄCYCH, 2 JACHTY I PÓŁ JEZIORA? [WIDEO]

Prasa plotkarska wytyka Radkowi Liszewskiemu, że chce zarobić jak najwięcej i potrafi zagrać nawet cztery koncerty dziennie. Za jeden dostaje 20 tysięcy złotych. Piosenkarz tłumaczy, że są to sporadyczne przypadki. - To nie były pełne koncerty. Na eventach się gra po 15-20 minut maksymalnie. O szesnastej zagraliśmy jeden event, później graliśmy drugi o godzinie dwudziestej i były dwie dyskoteki, także to nie jest jakiś mega wyczyn. Bo to jest logistycznie do zrobienia. Wszystko było przy trasie, przy Gierkówce, także odległości były do pokonania - tłumaczy Radek Liszewski.

Gigantyczny sukces zapewniła Radkowi Liszewskiemu piosenka "Ona tańczy dla mnie", która miała swoją premierę w połowie 2012 roku. Obecnie liczba odtworzeń oficjalnego klipu przekroczyła 78,5 mln. W tym czasie grupa Weekend zagrała setki koncertów w całym kraju. Wkrótce zespół wyjeżdża w trasę do Stanów Zjednoczonych.

CZYTAJ TAKŻE: RADEK LISZEWSKI Z ZESPOŁU WEEKEND PRACOWAŁ PRZY WYCINCE LASU RADEK LISZEWSKI I "WEEKEND" CIĄGLE PRACUJĄ

- To oczywiście nie jest już ten szczyt, że byliśmy wyrywani i rozchwytywani, rozdzierani na wszelkie sposoby i chcieli nas wszędzie. Ale nie jest źle. Otworzyły nam się granice, dużo wyjazdów dla Polonii. Lecimy do Stanów na trzy tygodnie. Będziemy na pewno w Chicago, w Nowym Jorku i na Florydzie - zapowiada Radek Liszewski.

Na fali popularności grupa Weekend przygotowała także anglojęzyczną wersję swojego największego przeboju - "She Dances For Me". - Piosenka została wyeksportowana za granicę i czekamy na odzew, co z tego wyniknie - dodaje lider grupy Weekend.

W ciągu dwóch miesięcy utwór ma w internecie 1,5 mln odtworzeń.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×