radosław kaim

"303. Bitwa o Anglię" [RECENZJA]. Opowieść o męstwie, bohaterstwie, absurdzie wojny i dziejowej podłości

„303. Bitwa o Anglię” to pierwszy z dwóch filmów o Dywizjonie 303, które na ekranach kin pojawią się w sierpniu 2018 roku. Nim widzowie będą mieć okazję zobaczyć buńczucznie zapowiadany obraz „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, do kin trafia brytyjsko-polska produkcja pt. „303. Bitwa o Anglię”, gdzie w rolach głównych pojawili się Iwan Rheon, Milo Gibson oraz Marcin Dorociński. Zapraszamy do lektury recenzji.

18.08.2018Recenzje

Przeczytaj także:

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" [RECENZJA]. Przystojni chłopcy opakowani w mundury, czyli kino niewykorzystanego potencjału

Na fabularny film o Dywizjonie 303 polscy widzowie musieli czekać bardzo długo, jednak gdy już się doczekali, to otrzymali nie jeden, a dwie produkcje, które opowiadają o losach tych samych bohaterów. Dopiero co w kinach mogliśmy oglądać brytyjsko-polski film „303. Bitwa o Anglię”, a już na ekranach pojawia się – od dawna oczekiwany – polski film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Oceniamy.

31.08.2018Recenzje

"303. Bitwa o Anglię". Marcin Dorociński, gwiazda "Gry o tron" i syn Mela Gibsona na pierwszych zdjęciach z planu [ZDJĘCIA]

„303. Bitwa o Anglię” to pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej. Zobacz oficjalne zdjęcia z planu!

16.02.2018303. Bitwa o Anglię

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×