radosław liszewski

„Ślub doskonały”. Radek Liszewski zabrał żonę na premierę filmu, ale wszyscy patrzyli na Sandrę Staniszewską-Herbich i jej efektowną suknię!

Za nami oficjalna premiera nowej polskiej komedii pt. „Ślub doskonały”. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły gwiazdy filmu, w tym m.in. Adam Woronowicz, Aleksandra Adamska, Piotr Głowacki, Radek Liszewski oraz Sandra Staniszewska-Herbich, która mocno zaszalała z kreacją! Na jej suknię patrzyli wszyscy! Zobaczcie zdjęcia z premiery!

10.01.2023Ślub doskonały

„Taniec z gwiazdami”. Tak mieszka Radosław Liszewski! Gwiazdor disco chce sprzedać piękną willę, by być bliżej synów? Cena za rezydencję zwala z nóg!

Radosław Liszewski to cieszący się sporą popularnością gwiazdor disco polo. Fani programu „Taniec z gwiazdami” mieli również szansę oglądać jego talent taneczny - wystąpił bowiem w 12. edycji. Jego azylem przez długi czas była piękna willa w Sejnach na Suwalszczyźnie, jednak muzyk wraz z żoną przeprowadzili się do stolicy. Zobacz, jak wyglądają wnętrza bajecznej rezydencji. Kwota, za którą można ją kupić zwala z nóg!

24.11.2022Taniec z gwiazdami

Sylwester Marzeń z Dwójką. Zenek Martyniuk i pozostałe gwiazdy już są w Zakopanem! Zobaczcie zdjęcia z prób do największej imprezy roku!

Sylwester Marzeń z Dwójką nadchodzi wielkimi krokami! Czas pożegnać rok 2021, więc Telewizja Polska szykuje największą imprezę odchodzącego roku! Na scenie będzie rządził m.in. Zenek Martyniuk, który już - razem z pozostałymi gwiazdami - jest w Zakopanem, gdzie trwają próby do imprezy. Zobaczcie zdjęcia!

30.12.2021Sylwester Marzeń z Dwójką

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×