radosław majdan

"Taniec z gwiazdami". Kolarka Maja Włoszczowska, strongman Mariusz Pudzianowski i inni sportowcy w tanecznym show. Jak sobie poradzili?

Wśród uczestników wszystkich edycji programu "Taniec z gwiazdami" pojawiło się wielu znanych i utytułowanych sportowców. Wśród nich byli między innymi piłkarze, siatkarze, pięściarze, a w aktualnej edycji swoich tanecznych sił próbuje kolarka górska - Maja Włoszczowska. Pamiętacie, w których edycjach brali udział: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak czy Piotr Gruszka? Przypomnijmy sobie, jak poszło sportowcom w "TZG".

06.09.2022Taniec z gwiazdami

Nie tylko Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Słynne małżeństwa, w których mężowie musieli się pogodzić z pozycją nr. 2

W polskim show-biznesie istnieje wiele małżeństw, w których obaj małżonkowie cieszą się ogromną popularnością. W większości przypadków jest jednak tak, że to mężowie są bardziej medialną stroną związku. Niektóre żony postanowiły wyłamać się z tego schematu i pomimo rozpoznawalności swoich drugich połówek, to one pozostają na pierwszym planie. Nie tylko w małżeństwie Hakielów mąż musiał się pogodzić z rolą drugich skrzypiec.

07.07.2022Ranking

"Projekt Lady". Małgorzata Rozenek-Majdan wynajmuje wielką willę, w której wcześniej mieszkał Wojciech Amaro. Internauci krytykują dom!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Praca w telewizji TVN zapewniła jej ogromną popularność i rozpoznawalność. Plotkarskie media od kilku dni żyją przeprowadzką Majdanów, którzy na czas budowy ich nowego domu, wynajmują wielką willę! Nie wszystkim się to podoba, a część Internautów wprost drwi i krytykuje nowy dom Małgorzaty Rozenek-Majdan!

06.07.2022Projekt Lady

Tak wyglądała droga Małgorzaty Rozenek na sam szczyt! Od "Perfekcyjnej pani domu" do idolki z "Azja Express". Kiedy tak naprawdę zyskała sławę?

Obecnie Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, a przy tym jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Od lat nie może narzekać na brak zajęcia w branży, a stacje telewizyjne wprost biją się o to, aby pojawiała się właśnie w ich programach. Przypominamy, jak wyglądały początki jej medialnej kariery. Kiedy tak naprawdę stała się sławna?

05.07.2022Perfekcyjna pani domu

Święta gwiazd 2021. Majdanowie w gorącej Tajlandii, Łukasz Garlicki bez spodni oraz bielizny i smutne święta Patricii Kazadi. Jak Boże Narodzenie spędziły gwiazdy telewizji?

Święta Bożego Narodzenia za nami. To był wyjątkowy czas, który większość Polaków spędza z najbliższymi. Magiczny czas spotkań i wspólnego świętowania. Celebryci często jednak mają inny pomysł na święta i prześcigają się w mediach społecznościowych w tym, kto spędzi ten czas w oryginalniejszy sposób. Nie wszyscy, bo inni w pełni oddali się świątecznej atmosferze.

27.12.2021Święta 2021

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują 5. rocznicę ślubu. Jak zaczęła się ich miłość? Poznali się na premierze filmu i od razu między nimi zaiskrzyło!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku i od razu między nimi zaiskrzyło. Ślub pary odbył się we wrześniu 2016 roku i był jednym z ważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Gwiazda TVN i były bramkarz reprezentacji Polski świętują w tym roku 5. rocznicę ślubu. Przypominamy historię ich miłości. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

10.09.2021Projekt Lady

"Czarna owca". Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy na premierze nowego polskiego filmu! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami premiera nowego polskiego filmu "Czarna owca", którego reżyserem jest Aleksander Pietrzak. Na galowej premierze, która odbyła się w środę 11 sierpnia w warszawskim kinie Helios, pojawiło się wiele gwiazd, z Agnieszką Woźniak-Starak na czele, która po prostu błyszczała! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

12.08.2021Czarna owca

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×