rafał brzozowski

„The Voice Senior 4”. Widzowie nie kryją wściekłości nad zachowaniem trenerów! Ich zdaniem doszło do skandalu. „Wstyd wręcz dla jurorów!”

Za nami 5. i 6. odcinek 4. edycji programu „The Voice Senior”, w których doszło do kolejnych przesłuchań w ciemno. Jedną z seniorek, która tego wieczoru zaprezentowała swoje wokalne umiejętności była Róża Frąckiewicz. Jej występ odbił się szerokim echem wśród fanów programu. Wszystko przez oceny jury, które zdaniem widzów były wprost skandaliczne.

22.01.2023The Voice Senior

„The Voice Senior 4”. Opinie widzów o hicie TVP nie pozostawiają wątpliwości. Tak oceniają zmiany w programie! Część tęskni za Martą Manowską

Telewizja Polska wie, jak wywoływać emocje - jednym z licznych tego stwierdzenia dowodów jest ciesząca się ogromną popularnością seria „The Voice”. Jednym z nich jest „The Voice Senior”, w którym uczestniczą osoby po 60. roku życia. Premiera 4. sezonu okazuje się być inna od poprzednich wersji. Jak zmiany przyjęli najsurowsi jurorzy, czyli widzowie? Ich opinie nie pozostawiają żadnych wątpliwości!

08.01.2023The Voice Senior

„The Voice Senior 4” odcinek 1 i 2. Przesłuchania w ciemno. Piotr Hubert Langford z „Sanatorium miłości 4” tym razem był królem rock'n'rolla i przeszedł dalej! Komu jeszcze się udało?

Za nami pierwsze Przesłuchania w ciemno w 4. edycji programu „The Voice Senior”! Uczestników oceniało jury w składzie: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Piotr Cugowski i Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus. Co się wydarzyło? Jak poszło uczestnikom? Sprawdź!

07.01.2023The Voice of Poland

„The Voice Senior”. Czwarta edycja już od stycznia na antenie Telewizji Polskiej. Będzie dodatkowy etap: Nokauty! Marta Manowska zastąpiona Małgorzatą Tomaszewską

Na początku stycznia na antenę Telewizji Polskiej wraca uwielbiane przez widzów muzyczne show - „The Voice Senior”. Rozśpiewani emeryci ponownie będą mogli spróbować zawalczyć o spełnienie swoich marzeń. Produkcja szykuje również nie lada gratkę dla widzów! Niestety - fani Marty Manowskiej będą niepocieszeni. Ich ulubienicę zastąpi Małgorzata Tomaszewska.

28.12.2022The Voice of Poland

Gwiazdy świętują 70-lecie TVP. Kto wystąpi? Lista jest długa! Edyta Górniak, Cleo, Natasza Urbańska, Halina Frąckowiak, Michał Wiśniewski i inni

Trwa odliczanie do wielkiego święta Telewizji Polskiej. Już w najbliższą niedzielę (13.11) odbędzie się uroczysta „Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”, będąca hołdem dla wszystkich, którzy przez dziesięciolecia budowali jej znaczenie i legendę. Kogo zobaczymy na 70-leciu TVP?

10.11.2022Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×