Rafał Królikowski szczerze o swojej depresji i śmierci Pawła Królikowskiego. Wzruszające wyznanie: "Byłem zapatrzony w niego, byłem w nim zakochany. Stanowił mój wzór"

Rafał Królikowski jest jedną z tych osób publicznych, które najbardziej strzegą swojej prywatności. W niedawnym wywiadzie postanowił zrobić wyjątek i podzielić się trudnościami związanymi ze zdrowiem psychicznym oraz bólem towarzyszącym mu po stracie brata.

Multimedia

Rafał Królikowski o swojej depresji i śmierci Pawła Królikowskiego

Rafał Królikowski jest zdecydowanie jednym z tych aktorów, którzy na co dzień bardzo strzegą swojej prywatności. Artysta postanowił zrobić wyjątek w niedawnym wywiadzie udzielonym dla magazynu "Viva". W czasie rozmowy aktor nawiązał między innymi do swoich problemów ze zdrowiem psychicznym, a także do bólu, jaki towarzyszy mu w związku ze śmiercią brata, Pawła Królikowskiego, który odszedł w 2020 roku.

Minął rok od śmierci Pawła Królikowskiego. Jak wspominają go najbliżsi?Zobacz więcej

W rozmowie z "Vivą" Rafał Królikowski podzielił się tym, co sprawiło, że postanowił w końcu zwolnić tempo i nieco odpocząć.

- Czasami po prostu trzeba przystopować i powiedzieć sobie: "Hola, hola, panie Królikowski, pan ma już pięćdziesiątkę na karku, musi pan zadbać o zdrowie, podleczyć się, a nie ciągle gonić za czymś, czego i tak się nie dogoni". A życie zrzuca na nas bomby, których się nie spodziewamy - stwierdził Rafał Królikowski.

Artysta nie ukrywał także, że prowadzony przez niego tryb życia i realizacja wielu projektów zawodowych jednocześnie odcisnęły mocne piętno na jego stanie zdrowia.

- Bardzo dużo i intensywnie pracowałem przez wiele lat. Rano biegłem na zdjęcia, wieczorem spektakl, bladym świtem znów wyjazd w Polskę na kolejne występy. Nie miałem innego wyjścia – wisiał nad nami, i wisi zresztą nadal, zaciągnięty na budowę domu kredyt frankowy. Organizm nie wytrzymał tego zabójczego tempa. Zdiagnozowano u mnie depresję. I wtedy mnie trzepnęło - przyznał aktor.

Cezary Żak sporo schudł. Aktor pracuje nad swoim zdrowiem i wyglądem. Sprawdź, jak się zmieniał!Zobacz więcej

W wywiadzie dla "Vivy" Rafał Królikowski kilkukrotnie wspomniał swojego zmarłego przed rokiem brata, Pawła Królikowskiego.

- Byłem zapatrzony w niego, byłem w nim zakochany. Stanowił mój wzór - powiedział.

Dodał również, że mimo iż od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już kilkanaście miesięcy, wciąż trudno mu w to uwierzyć, a tym bardziej pogodzić się z jego odejściem.

- Nie mogę się z tym pogodzić… Minął już ponad rok od śmierci Pawła, a my z moją siostrą Anitką cały czas rozmawiamy o nim, jak gdyby nadal żył - przyznał Rafał Królikowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×