rafał królikowski

"To musi być miłość". Gwiazdy na premierze: Małgorzata Kożuchowska, Piotr Mróz z narzeczoną, Karolina Gilon i "wojenne dziewczyny". Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił

"To musi być miłość" to tytuł nowej komedii romantycznej, która już 5 listopada wejdzie do kin. Za nami uroczysta premiera filmu w reżyserii Michała Rogalskiego. Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Piotr Mróz z narzeczoną to tylko niektóre gwiazdy, które zjawiły się na premierze filmu "To musi być miłość". Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

26.10.2021To musi być miłość

"Cena władzy" [RECENZJA]. Teatr Telewizji o wydarzeniach z grudnia 1970 roku i upadku Gomułki. "Łobuzeria, warcholstwo, trzeba do nich strzelać!"

Grudzień roku 1970 tragicznie zapisał się na kartach historii Polski. Podwyżka cen mięsa oraz artykułów spożywczych doprowadziła do społecznych protestów, które zostały krwawo stłumione. Cenę za to zapłacił Władysław Gomułka, który musiał ustąpić ze stanowiska I sekretarza KC PZPR. O tych wydarzeniach opowiada spektakl Teatru Telewizji pt. "Cena władzy".

14.12.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×