rafał kwietniewski

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Pokazujemy, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Arturowi zmiana wyszła zdecydowanie na dobre!

Niebawem minie 18 lat od emisji pierwszego odcinka "Pierwszej Miłości". Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie "Pierwszej Miłości". Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

12.06.2022Pierwsza miłość

"Wieża. Jasny dzień" [RECENZJA]. Jeden wielki metafizyczny trip. Oceniamy debiut Jagody Szelc!

Z debiutem Jagody Szelc mierzyłem się dwa razy; po raz pierwszy na festiwalu filmowym w Gdyni w 2017 roku, gdzie wyszedłem z sali kinowej lekko zdezorientowany, lecz kilka miesięcy później poczułem potrzebę powrotu do tego obrazu. Muszę przyznać, że uwielbiam ten moment, gdy wjeżdżają napisy końcowe, a niemal cała sala kinowa, włącznie ze mną, ma w głowie jedno wielkie O CO CHODZI? Sprawdźcie naszą recenzję filmu „Wieża. Jasny dzień”.

26.03.2018Recenzje

Przeczytaj także:

"Pierwsza miłość". Ci bohaterowie zniknęli z dnia na dzień z serialu. Co się z nimi stało?

Od 2004 roku widzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów serialu "Pierwsza miłość". Przez blisko 18 lat emisji serialu, przewinęły się przez niego setki bohaterów. Niektórzy z nich są w nim obecni praktycznie od samego początku. Są też postacie, z którymi widzowie zdążyli się mocno zżyć, a dosłownie zniknęły z serialu z dnia na dzień. Co się z nimi stało?

09.06.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Oni zniszczyli życie niejednej osobie. Prezentujemy najgorsze czarne charaktery w historii serialu. Pamiętacie ich?

Już od 18 lat telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Od początku serialu, przez wrocławską produkcję przewinęło się mnóstwo czarnych charakterów, które potrafiły mocno napsuć krwi głównym postaciom. Z pewnością nie chcielibyście spotkać ich na swojej drodze. Przedstawiamy listę najgorszych niegodziwców w historii "Pierwszej Miłości", których widzowie wprost znienawidzili!

27.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Ich śmierć wstrząsnęła widzami. Fani do dziś opłakują tych bohaterów. Tęsknicie za nimi?

Już od 18 lat widzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Z wieloma z nich, fani wrocławskiej produkcji zdążyli się bardzo mocno zżyć. Jakież musiały być ich rozczarowanie i smutek, gdy ich ulubieni bohaterowie zginęli i już nigdy więcej nie pojawili się w serialu. Prezentujemy listę najbardziej opłakiwanych przez widzów postaci w historii "Pierwszej miłości". Brakuje wam ich?

27.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Nieznane fakty o nowych gwiazdach serialu! Zawodowa tancerka i reprezentantka Polski i nie tylko. Co warto wiedzieć o odtwórcach ról Białego, Anki, Julity i Filipa?

Telewidzowie już od 18 lat mogą śledzić losy bohaterów "Pierwszej Miłości". Od początku emisji wrocławskiej produkcji, przewinęły się przez nią już setki postaci. Ostatnio telewidzowie z wypiekami na twarzy śledzą losy młodego pokolenia bohaterów serialu: Białego, Anki, Julity i Filipa. Okazuje się, że odtwórcy ich ról są ludźmi wielu talentów. Zobacz, kim są Igor Paszczyk, Anna Pentz, Dagmara Bryzek i Dominik Smaruj.

25.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Odcinki 3438 - 3441. Michałowi udaje się pogrążyć Marysię, która finalnie straci pracę, a Biały wyjeżdża za granicę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Michałowi w końcu uda się skutecznie zemścić na Marysi, przez co straci ona pracę w klinice. Biały wraz z Sebastianem będzie musiał nagle opuścić kraj, a Ewelinę spotka w więzieniu kolejne nieszczęście. Co się jeszcze wydarzy?

11.05.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Najlepsi podrywacze w historii serialu. Który z nich był największym casanovą? O dziwo nie Artur!

Lada chwila minie 18 lat od emisji pierwszego odcinka "Pierwszej Miłości". Od tego czasu we wrocławskiej produkcji mogliśmy oglądać setki miłosnych wątków z udziałem głównych bohaterów. Niektórzy z nich mogą poszczycić się imponującą liczbą podbojów. Który z nich miał największe powodzenie? Wbrew obiegowej opinii, nie jest to Artur!

27.04.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Oni musieli odsiedzieć swoje. Bohaterowie serialu, którzy trafili do więzienia. Siedzieli za niewinność?

Od blisko 18 lat, telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych bohaterów "Pierwszej miłości". Od 2004 roku możemy podziwiać wzloty, a jeszcze częściej upadki postaci ze słynnej wrocławskiej produkcji. Dla niektórych z nich los był na tyle okrutny, że zaprowadził ich wprost do więziennej celi? Jak do tego doszło?

11.04.2022Pierwsza miłość

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×