rafał maćkowiak

"Ja teraz kłamię" [RECENZJA]. Jesteśmy ćpunami emocji i helupiarzami sensacji, czyli najbardziej stylowy polski film ostatnich lat!

Paweł Borowski w pełnym metrażu debiutował w 2009 roku. Wówczas jego "Zero" mocno podzieliło publiczność, ale trudno było przejść obok tego obrazu obojętnie. Jeszcze większe kontrowersje wzbudzi "Ja teraz kłamię", które udowadnia, że warto było czekać aż 10 lat na nowy film absolwenta warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

28.06.2019Recenzja

"Baby Bump". Nieprzyjemny, nieznośny, ale prawdziwy obraz dojrzewania [RECENZJA]

Gdy Mickey Mouse, główny bohater fabularnego pełnometrażowego debiutu Kuby Czekaja pt. „Baby Bump”, stanie się nastolatkiem, prawdopodobnie będzie wówczas kimś w typie Huberta z „Zabiłem moją matkę” Xaviera Dolana. Jednocześnie będzie kochać i nienawidzić swoją rodzicielkę, która jakby zignorowała moment jego dojrzewania, próbując uczynić z chłopca nie swojego syna, tylko partnera. To się mogło skończyć wyłącznie rozbiciem jajka i urżnięciem łba kurze.

03.06.2016Baby Bump

"Baby Bump". Vienio promuje jeden z najciekawszych polskich filmów tego roku! [WIDEO]

Polski film „Baby Bump”, który podbija światowe festiwale, najmocniejszy polski debiut ostatnich lat, doczekał się równie mocnego i odważnego teledysku. Za muzyczną oprawą utworu „Shake it like a pro” stoi grupa Salvation Plaza, powstała z inicjatywy legendy polskiego hip-hopu - Vienia. Jest to pierwszy singel promujący soundtrack, który ukaże się w sklepach w dniu kinowej premiery filmu - 3 czerwca.

16.05.2016Baby Bump

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×