Rafał Maserak: Jestem w związku!

Rzekomy romans Joanny Moro i Rafała Maseraka okazał się wymysłem tabloidów. Oboje są w szczęśliwych związkach!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: RAFAŁ MASERAK O JOANNIE MORO: NIE DO KOŃCA WIERZY, ŻE JEST DOBRA POCAŁUNEK JOANNY MORO I RAFAŁA MASERAKA [WIDEO]

Rafał Maserak, którzy przez lata miał opinię uwodziciela i podrywacza, w końcu postanowił ustabilizować się u boku jednej kobiety. Choć plotkarskie gazety doszukiwały się w znajomości tancerza i Joanny Moro głębszej relacji, okazało się, że Maseraka z aktorką łączą tylko sympatia i determinacja, by wygrać program "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Joanna Moro zapewniła, że jej mąż nie jest zazdrosny o tanecznego partnera, a ona nie daje mu powodów do zazdrości. Teraz sam Maserak przyznał, że jest w związku. CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO O "ROMANSIE" Z RAFAŁEM MASERAKIEM JAK UDZIAŁ W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ZMIENIŁ JOANNĘ MORO?

- Mam 30 lat i chcę ułożyć sobie życie. Chcę pokazać, że Maserak nie jest ciągle "krejzolem", który został kiedyś tam uznany za podrywacza. Minęło wiele lat, przez ten czas zmieniłem się i dojrzałem. Teraz jestem w związku. Ale jako singiel lubię flirtować. To przyjemne. Jestem samcem alfa i lubię zdobywać. Wolę, żeby kobieta nie wyciągała ręki, tylko czekała na mój ruch. Lubię kobiety, które w jakiś sposób potrafią mnie okiełznać - zdradził w rozmowie z "SHOW".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×