Rafał Maserak o Joannie Moro: Nie do końca wierzy, że jest dobra

Rafał Maserak i Joanna Moro to para, która najciężej ze wszystkich pracuje na zwycięstwo w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak Rafał Maserak ocenia swoją partnerkę?

Rafał Maserak i Joanna Moro są bardzo zdeterminowani, by w tanecznej rywalizacji w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wypaść za każdym razem jak najlepiej i w ostateczności zdobyć Kryształową Kulę. Para bardzo ciężko trenuje, czego efekty widać podczas występów. Ponadto, ciągle utrzymuje się zainteresowanie tą parą, ponieważ nie cichną plotki na temat rzekomego romansu. A co sam Rafał Maserak sądzi o swojej partnerce?

CZYTAJ TAKŻE: POCAŁUNEK JOANNY MORO I RAFAŁA MASERAKA [WIDEO] JOANNA MORO O "ROMANSIE" Z RAFAŁEM MASERAKIEM

- Lubię łamać zasady. Chcę pokazać inne oblicze osoby, z którą tańczę. To jest moje zadanie - wydobyć z partnerki to coś. Joanna jest trochę wstydliwa i chyba nie do końca wierzy, że jest dobra. Ale walczymy z tym. Bywam surowy, bo wierzę w dyscyplinę. Ale lubię też nagradzać. Ostatnio za dobry występ Joanna dostała pizzę! - zdradził w rozmowie z "Grazią" Maserak.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO Z MĘŻEM I RAFAŁEM MASERAKIEM NA PLANIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] JOANNA MORO - UPADEK NA TRENINGU DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×