rafał maserak

„Taniec z gwiazdami”. Kim jest Natalia Janoszek? Bollywood, Polsat i polscy widzowie ją pokochali! Ma szansę być nową gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”

Natalia Janoszek to aktorka, którą pokochało i Bollywood, i polscy widzowie. Wygląda na to, że pokochał ją również Polsat - jej nazwisko pojawilo się w dyskusji poświęconej dynamicznym i niespodziewanym zmianom w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co wiemy o piękności, która podbiła Bollywood?

10.01.2023Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku doszło do oszustwa? Te słowa jednoznacznie na to wskazują! Chodzi o występy Wiesława Nowobilskiego

Obecna edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudza wśród widzów wiele skrajnych emocji. Ku niezadowoleniu większości z nich, w ostatnim odcinku z programem pożegnali się Natalia Janoszek i Rafał Maserak. Odpadnięcie pary, która przez wielu była uważana za faworytów rozgoryczyło fanów show do tego stopnia, że ci zaczęli się dopatrywać oszustwa ze strony organizatorów. We wszystko miałaby być uwikłana osoba Wiesława Nowobilskiego, której udało awansować do półfinału.

18.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Najdziwniejsze kreacje w historii programu. Pszczółka Sławomir, Piotr Szwedes w spódnicy, Mariusz Węgłowski jako Shrek i nie tylko. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 26. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na ich niekiedy wyjątkowo oryginalnych kreacjach. W naszej galerii znajdziecie zestawienie najdziwniejszych stylizacji, w jakich kiedykolwiek wystąpili uczestnicy. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

11.10.2022Taniec z gwiazdami

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

12.08.2022Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

"Taniec z gwiazdami". Wszystkie partnerki Rafała Maseraka. Tancerz do tej pory pojawił się na parkiecie z 23 różnymi gwiazdami. Pamiętacie je wszystkie?

Rafał Maserak to nie tylko jeden z najpopularniejszych tancerzy w naszym kraju, ale również jeden z najsłynniejszych polskich celebrytów. Sławę i rozpoznawalność przyniosły mu występy w "Tańcu z gwiazdami", w którym partnerował gwiazdom aż 23 razy, co czyni go pod tym względem absolutnym rekordzistą. Pamiętacie jego wszystkie partnerki?

29.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Rafał Maserak potwierdza pogłoski o jego udziale w "Dancing with the Stars". "Ja znam ten program od podszewki"

Rafał Maserak przez lata był jedną z ikon "Tańca z gwiazdami". Słynny tancerz wystąpił już w 23. edycjach tanecznego show, co czyni go pod tym względem absolutnym rekordzistą. Naturalnym więc jest, że jego nazwisko regularnie pojawia się w spekulacjach dotyczących tego, którzy tancerze pojawią się tej jesieni na tanecznym parkiecie Polsatu. W jednym z najnowszych wywiadów tancerz postanowił odnieść się do pogłosek związanych z jego udziałem w najnowszym "Tańcu z gwiazdami".

09.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". 17 lat temu Katarzyna Cichopek zachwycała na parkiecie. Wygrała Kryształową Kulę i miłość. Jak wyglądała jej droga na szczyt?

W 2005 roku miała miejsce emisja 2. sezonu "Tańca z gwiazdami", który przez wielu widzów jest uważana do tej pory za najlepszą edycję w historii polskiej wersji tanecznego show. Wówczas w emocjonującym finale, Katarzyna Cichopek pokonała rywalizującą z nią praktycznie od samego początku Małgorzatę Foremniak. Przypominamy finałowe zmagania Katarzyny Cichopek w 2. edycji "Tańca z gwiazdami".

05.04.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×