Rafał Maślak ożenił się! Żoną Mistera Polski 2014 została Kamila Nicpoń [ZDJĘCIA]

Rafał Maślak wziął ślub! Mister Polski 2014 ożenił się ze swoją wieloletnią dziewczyną, Kamilą Nicpoń. Kim jest ta szczęściara? Co wiemy o świeżo upieczonej żonie Maślaka?

Multimedia

O ślubie Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń mówiło się od dawna. Para ustalała daty i przekładała ceremonię z różnych powodów. Teraz uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Pan Młody poinformował o ślubie w trakcie trwania wesela, wieczorem 14 sierpnia 2018 r. Umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją świeżo upieczoną żoną.

Okazuje się, że mimo iż ślub organizowany był tak, aby nie dowiedziały się o tym media, na uroczystości pojawiło się sporo znanych osób. Wśród ok. 200 gości znaleźli się m.in. Macademian Girl, Marcelina Zawadzka, Ewa Mielnicka, Krzysztof Gojdź, Agnieszka Włodarczyk oraz Julia Wieniawa i Antek Królikowski.

Kim jest Kamila Nicpoń?

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak są w związku od czterech lat. Poznali się na planie teledysku disco polo, gdy Maślak był w związku z inną kobietą. Można więc powiedzieć, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Dwa lata temu para przechodziła kryzys. Po krótkim rozstaniu wszystko wróciło jednak do normy, a Rafał postanowił się oświadczyć.

Żona Rafała Maślaka ma 26 lat i pochodzi z Leszna. Studiowała biologię na Uniwersytecie Zielonogórskim. W 2014 roku Kamila brała udział w wyborach Miss Wielkopolski. Obecnie zajmuje się stylizacją paznokci w firmie męża, Akademii Semilac w Warszawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×