Rafał Mroczek odejdzie z "M jak miłość"? Co będzie z Pawłem?

Coraz więcej aktorów decyduje się na zakończenie przygody z trwającymi kilkanaście lat serialami. Czy to samo zrobi Rafał Mroczek, czyli Paweł Zduński z "M jak miłość"?

Multimedia

Rafała Mroczka w roli Pawła Zduńskiego w "M jak miłość" możemy oglądać już od 15 lat. Przez ten czas nie pojawiał się w wielu innych produkcjach. Okazuje się, że aktor czuje się zaszufladkowany i zaczyna myśleć o odejściu hitowej produkcji TVP2.

 • Odejście z serialu "M jak miłość" jest na pewno dużym ryzykiem. Myślę, że dojrzeję kiedyś do decyzji, aby odejść z serialu, tak jak zrobiła to Małgosia Kożuchowska. Jak na razie ta praca daje mi tyle satysfakcji, że w tej chwili byłoby mi ciężko podjąć taką decyzję. Odchodząc z serialu, musiałbym mieć jakąś alternatywę. Małgosia, zanim odeszła z serialu, miała inną propozycję i dopiero potem zrezygnowała - powiedział Mroczek w rozmowie z "Super Expressem".

 • Ten serial trwa piętnaście lat i niektórzy potrzebują zmian. Te zmiany, których szukają, będą spowodowane tym, że będą musieli zrezygnować z "M jak miłość". Zaszufladkowanemu aktorowi, który gra tyle lat w jednym serialu, jest trudno znaleźć jakąś inną fajną rolę. A ja czuję się zaszufladkowany. Zdaję sobie sprawę z tego, że moja osoba jest tak bardzo kojarzona z rolą, którą odgrywam. Nic w tym dziwnego, bo gram ją tyle lat... - dodał Rafał.

Czy jeden z braci Mroczków faktycznie zdecyduje się rozstać z serialem? Jeśli tak, to co będzie z Pawłem Zduńskim, który niedawno ożenił się z Alą?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1127. MAGDA NADAL KOCHA PAWŁA? "M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1128. DUCH KASI ODWIEDZA MARCINA WE ŚNIE

Komentarze

Skomentuj
 • teodozja (gość)

  Ten serial trwa piętnaście lat i niektórzy potrzebują zmian. Te zmiany, których szukają, będą spowodowane tym, że będą musieli zrezygnować z "M jak miłość" Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi w tym zdaniu? Toż to bełkot!

  20.03.2015 20:20
 • ja.name@...

  Jak odejdzie będzie skończony. Nie odgryza się ręki, która karmi...

  16.03.2015 05:34
 • Danuta (gość)

  Ale on nie jest aktorem. A porównuje się z Małgosiu,ą Kożuchowską. Do tego serialu został wybrany, bo był bliźniakiem, z castingu.

  14.03.2015 14:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×