Rafał O., syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Został skazany za grożenie nożem

Syn Daniela Olbrychskiego usłyszał wyrok. Rafał O. został skazany za grożenie nożem pracownikowi firmy wodno-kanalizacyjnej i uszkodzenie mienia o wartości prawie 1200 zł. Syn aktora usłyszał niedawno wyrok. Co orzekł sąd?

Multimedia

W grudniu 2020 roku zapadł wyrok w sprawie Rafała O., syna Daniela Olbrychskiego, który w marcu 2017 r. napadł z nożem na montera sieci kanalizacyjnej w dzielnicy Wilanów w Warszawie i zniszczył sprzęt o wartości 1200 zł. Sąd wymierzył mężczyźnie karę 6 miesięcy ograniczenia wolności. Na tym jednak nie koniec.

Skromny pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. "Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności"Zobacz więcej

Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazała w rozmowie z portalem "Plejada" najistotniejsze szczegóły. Oto one:

Uprzejmie informuję, że 18 grudnia 2020 r. w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa w Warszawie zapadł wyrok wobec Rafała O. Sąd skazał ww. za czyn z art. 190 par. 1 Kodeksu karnego na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym. Nadto zasądzono od oskarżonego na rzecz pokrzywdzonego kwotę 500 złotych tytułem zadośćuczynienia oraz częściowo obciążono kosztami postępowania. Prokuratura nie złożyła apelacji w sprawie, oceniając orzeczenie jako słuszne. Informacją dotyczącą prawomocności orzeczenia dysponuje sąd, który wydawał wyrok w przedmiotowej sprawie. - czytamy.

Proces Rafała O. ruszył w połowie września 2018 r. Wyrok, który zapadł 18 grudnia 2020 r. nie jest jeszcze prawomocny.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mariusz (gość)

    Jakby to pracownik wodociągów napadł na rudzielca. już dawno by siedział w więzieniu

    04.02.2021 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×