Rafał Trzaskowski w serialu "Nasze podwórko". Nowy prezydent Warszawy ma aktorską przeszłość! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Rafał Trzaskowski to nowy prezydent Warszawy. Niewielu jednak wie, że polityk ma na swoim koncie debiut aktorski. Trzaskowski jako mały chłopiec występował w serialu emitowanym w TVP pt. "Nasze podwórko".

Multimedia

Rafał Trzaskowski zagrał przed laty w serialu TVP! Nowy prezydent Warszawy nie wspomina jednak aktorskiej przygody najlepiej. Trzaskowski w serialu "Nasze podwórko" zadebiutował w wieku 8 lat. Na małym ekranie występował m.in. obok Bożeny Dykiel, Witolda Pyrkosza, Laury Łącz, Damiana Damięckiego i Jana Prochyra. Polityk w serialu opowiadającym o przygodach czwórki przedszkolaków wcielał się w postać rozbrykanego Tomka.

Jak Rafał Trzaskowski wspomina pracę na planie serialu "Nasze podwórko"?

Tyle że sama praca na planie nie była zabawna. Wstawanie o szóstej rano, żmudne, długie zdjęcia, powtórki ujęć. Koszmar - opowiadał Rafał Trzaskowski w rozmowie z redaktorem "Dziennika Polskiego".

Stare zdjęcia polskich dziennikarzy [GALERIA]Zobacz więcej

Polityk zdradził również, że niedługo po występie w serialu "Nasze podwórko" otrzymał propozycję zagrania w filmie "Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego. Polityk jednak odrzucił wówczas propozycję - już miał dość aktorstwa.

Zobacz galerię

Studio Wyborcze 2018

Komentarze

Skomentuj
  • koko (gość)

    Już od małego był lalusiem gogusiem.

    21.12.2018 17:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×