"Ragnarok" - 2. sezon powstanie! Co czeka braci w nowych odcinkach? Magne stanie się jeszcze silniejszy?

"Ragnarok" spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów. Nic dziwnego, że Netflix zdecydował się zamówić 2. sezon skandynawskiego serialu dla młodzieży. Co czeka głównych bohaterów w nowych odcinkach? Kiedy premiera "Ragnarok 2"?

Multimedia

Będzie 2. sezon serialu "Ragnarok"

"Ragnarok" to norweski serial Netflixa, który cieszy się sporą popularnością. Opowieść bazująca na mitologii nordyckiej tak spodobała się widzom, że Netflix postanowił kontynuować historię dwóch braci. Magne (David Stakston) i Laurits (Jonas Strand Gravli) powrócą w 2. sezonie serialu "Ragnarok", którego premiery można spodziewać się w 2021 roku.

Kim jest Magne? Czy nowy serial Netflixa bazuje na komiksach i filmach Marvela?Zobacz więcej

Szczegóły nowych odcinków są na razie owiane tajemnicą, ale wszystko wskazuje na to, że Magne nadal będzie walczył z olbrzymami. Młody wojownik wciąż odkrywa swoje moce, a w 2. sezonie może stać się jeszcze silniejszy. Laurits jako wcielenie Lokiego nie będzie mu pewnie ułatwiał życia. Spekuluje się, że między braćmi zrodzi się konflikt, który będzie stale eskalował.

Czekasz na 2. sezon serialu "Ragnarok"? Daj znać w komentarzu, co myślisz o norweskim serial Netflixa!

Zobacz galerię

O serialu "Ragnarok":

Wyprodukowany w Norwegii dramat opowiada o fikcyjnym miasteczku Edda, w którym nie wszyscy są tymi, za których się podają. Topniejące lodowce i gwałtowne ulewy sprawiają, że grupa przyjaciół przeczuwa zbliżający się koniec świata. Jest jednak ktoś, kto może uchronić ich przed tytułowym Ragnarokiem...

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Super polecam i czekam na następny sezon

    28.06.2020 22:04
  • Thor (gość)

    film mega o mnie

    19.05.2020 23:07
  • PuceQ (gość)

    Jest jeden szczegòł w serialu. Polski język. Jeslu zauwazyliscie to props a jak nie to chyba musicie poogladac drugi raz

    17.05.2020 21:04
  • Bad boy (gość)

    Tak w rzeczywistości to miasteczko w którym kręcą ten serial nazywa się ODDA , przepiękne miejsce polecam do zwiedzania , tam jest bardzo znany na całym świecie tak zwany język trola (trolltunge)...sprawcie na Google

    15.05.2020 22:05
  • Sss (gość)

    Pamiętajmy że panuje pandemia! Dlatego sezon 2 jest zapowiedziany na 21r

    15.05.2020 03:51
  • Tesla (gość)

    Na początku troche mi to śmierdziało Zmierzchem, ale zakochałem się i rozczarowałem tym że tak długo trzeba czekać na S 02

    13.05.2020 22:44
  • Adpol (gość)

    Serial zajebisty wciągający tylko czemu tak mało odcinków i gdzie ten drugi sezon ja się pytam ?!!!

    11.05.2020 21:19
  • Ojciec (gość)

    Kozacki

    26.04.2020 21:55
  • MARIO (gość)

    Ile Kó.....a rok , pojebało Ich.

    17.04.2020 03:09
  • AnkaWB (gość)

    Świetny serial. Czekam z niecierpliwością !!!

    13.04.2020 16:49
  • tak (gość)

    Strasznie polubiłam Ragnarok. Na wieści, że musimy czekać rok na drugi sezon poczułam mega zawód:( ale lepsze to niż brak sezonu. Serial momentami brutalny, ale mi to wcale nie przeszkadza. no i co no, nie mogę się doczekać

    08.04.2020 20:11
  • ANNA (gość)

    Super serial, zazwyczaj nie oglądam ale Ragnarok przypadł mi bardzo do gustu i tak wkręcił, że wszystkie odcinki obejrzałam po kolei. Frustracja się pojawiła, gdy się dowiedziałam, że premiera sezonu 2 przypada na 2021 rok. Oh

    04.04.2020 16:13
  • Rengi Kid (gość)

    Super serial uwielbiam mitologię Skandynawską- pomysł rewelacyjny - nie tylko anglosaskie seriale mogą być na poziomie!- Norge- mistrzostwo!- oby 2 sezon był tak emocjonujący!

    03.04.2020 21:24
  • Marianiek (gość)

    Super serial, na cos takiego czekalem, choc nie jest idealny, nie wszystko sie uklada jak puzzle, ale jesli nie wchodzimy w szczegoly, oglada go sie naprawde przyjemnie, czekam na 2 sezon z niecierpliwoscia

    25.03.2020 17:36
  • Anonimowa (gość)

    "Ragnarok" to jeden z lepszych seriali, które obejrzałam do tej pory. Wywarł na mnie ogromne wrażenie i sprawił, że nie raz się popłakałam. Z niecierpliwością czekam na 2 sezon!!

    08.03.2020 00:38